2726
عنوان

بچه یکی یا دوتا ؟؟؟؟

241 بازدید | 28 پست

سلام به همه..

خانم های عزیز من یک پسر 7 ساله دارم... اصلاااا بچه دوم نمی خواستیم.نه من و نه همسرم. الان به طور غیر منتظره ای باردار شدم . حتی با وجود قرص اورژانسی... اول که شوکه شدم و فقط دنبال سقط بودم. الان یک ماهمه.. ولی دکتر کفت برو 2 هفته فکر کن. همین طور که می گذره هی نرم تر میشم.... کسایی که 2 تا بچه دارم لطفا بیان نظر بدن. از خوبی ها و بدیاش بگین.

از وقتی مامان شدم میفهمم مامان چه زحمتی کشیده . مامان عاشقتم .

اگه پول داری ۲تا اگه نداری هیچی

من اگر می دانستم زندگی دایره ایست که باید در آن چرخید و رقصید و کامی از لذت هایش گرفت. هرگز نه می جنگیدم و نه کسی را از خود می رنجاندم و نه به هر اتفاق خوب ؛ با تردید نگاه می کردم.🌱

اگر آدم پولشو داشته باشه دو تا عالیه ولی اگه قراره بچه با حسرت به دلی بزرگ شه همون یکی خوبه

ولی قضیه شما فرق میکنه دیگه بارداری به سقط فکر نکن

خدا خودش بهت داده خودشم مواظبش هست

فقط 12 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

پسرت بزرگه دیگه فکر نکنم مشکلی داشته باشی واسه دومی

من اگر می دانستم زندگی دایره ایست که باید در آن چرخید و رقصید و کامی از لذت هایش گرفت. هرگز نه می جنگیدم و نه کسی را از خود می رنجاندم و نه به هر اتفاق خوب ؛ با تردید نگاه می کردم.🌱

بنظرم اگه از لحاظ مالی مشکل نداری یکی دیگه بیار....بچه های تک فرزند خیلی خودخواه میشن و تو زندگی دچار مشکل میشن مخصوصا از شما که پسره...من کلا با تک فرزندی از وقتی ازدواج کردم شدیدا مخالفم

منم دومی باردارم  بچه اولم چهارسالشه بنظرم دوتا کافیه 

خدایا شکرت که هوامونو داری😍هوای همه دوستای نی نی سایتی هم داشته باش ،🙏الهی و ربی من لی غیرک ⁦❤️⁩پس خودت همراه زندگیمون باش و عزیزانم و در پناه خودت حفظ کن 🙏🥰😍دخترم و پسرم قد یک دنیا دوستتون دارم ⁦❤️⁩خدایا شکرت به هزار و یک دلیل  🙏🙏🙏
2706