2726

سایز دو میپوشه دخترم. تو این سایز بلوز دامن هم هست؟؟ و اینکه پیشنهاد بدین مرسی😘

ماه را گم نکنی بین چراغانی ها😍     قرار ما ۲۸ خرداد🌹❤به نیابت از سردار دلها😍 برای آینده ای روشن🙏❤

عزیزم پیراهن دامن حریر خیلی قشنگه 

منم رویا باف هستم نمونه کارهام رو میتونی اینجا ببینی

https://www.instagram.com/p/CJQNn8xFEK8/?igshid=1r5u0j2p9am4s

@rooya_baf طراح و بافنده ی الگوی عروسک های خاص و ژورنالی، تازه کارم رو شروع کردم ولی دست پر اومدم جلو خوشحال میشم پیج اینستام رو دنبال کنید 

اره بابا هست

من واسه بچه ابجیم تاپ و دامن سایز صفر خریدم همه مغازه هام موجود بود

مدرس زبان انگلیسی به کودکان و نوجوانان🌹(برگزاری کلاس های انلاین زبان انگلیسی برای کودکان و نوجوانان و حتی بزرگسالان با کمترین هزینه ممکن)مدرس کلاس های کنکور زبان انگلیسی🌳  بد جور محتاج دعاتونم! میشه یه صلوات بفرستین برای حل شدن مشکلاتم؟❤🥺هر کی فرستاد بگه منم براش بفرستم🌱

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره بابا هست من واسه بچه ابجیم تاپ و دامن سایز صفر خریدم همه مغازه هام موجود بود

چقدر خووب. عزیزم پیشنهادت براییه لباس خاص و شیک برای دخترم چیه؟

ماه را گم نکنی بین چراغانی ها😍     قرار ما ۲۸ خرداد🌹❤به نیابت از سردار دلها😍 برای آینده ای روشن🙏❤
2728
چقدر خووب. عزیزم پیشنهادت براییه لباس خاص و شیک برای دخترم چیه؟

برای چه مراسمی میخای براش لباس بخری؟

لباس های توتو جدیدا مد شدن و شیک و بانمک هستن برای بچه ها...

مدرس زبان انگلیسی به کودکان و نوجوانان🌹(برگزاری کلاس های انلاین زبان انگلیسی برای کودکان و نوجوانان و حتی بزرگسالان با کمترین هزینه ممکن)مدرس کلاس های کنکور زبان انگلیسی🌳  بد جور محتاج دعاتونم! میشه یه صلوات بفرستین برای حل شدن مشکلاتم؟❤🥺هر کی فرستاد بگه منم براش بفرستم🌱
برای چه مراسمی میخای براش لباس بخری؟ لباس های توتو جدیدا مد شدن و شیک و بانمک هستن برای بچه ها...

فعلا مراسم خاصی نداریم. ولی یه چیز شیک و مجلسی طور و باکلاس😍

فعلا مراسم خاصی نداریم. ولی یه چیز شیک و مجلسی طور و باکلاس😍

خب پس لباس های مدل توتو رو توی اینستا یا دیجی کالا اینا بگرد پیدا میکنی با قیمت مناسب

کت لی و تاپ مشکی و شلوارلی هم میتونه بپوشه اگ موهاش بلنده هم میتونی خرگوشی یا دم اسبی کنی شیک میشه..‌با ی عینک افتابی بچگونه

خب پس لباس های مدل توتو رو توی اینستا یا دیجی کالا اینا بگرد پیدا میکنی با قیمت مناسب کت لی و تاپ م ...

مرسی عزیزم. لباس های توتو مغازه ها و سیسمونی ها هم دارن؟

مرسی عزیزم. لباس های توتو مغازه ها و سیسمونی ها هم دارن؟

اره دارن