2737
2734

یه دوست آنلاینی دارم. مدت های زیادیه که با هم دوستیم. بعد یه عادتی داره که مثلا می خواد حرف بزنیم قبلش تک میندازه. حالا یه روزی یه مشکلی واسم پیش اومد در لحظه باید حلش میکردم. تک زد...گفتم برم 5 دقیقه بعد بیام میتونی حرف بزنی؟ گفت نه دیگه میرسم سر کارم. گفتم اکی. بعد 5 دقیقه باز اس دادم که رسیدی؟ گفت آره. گفتم پس این لینک رو نگاه میکنی (در رابطه با مشکلم)....جواب نداد. یه تک زدم....برگشته بهم گفته «چی زدی؟؟» منظورش مواد بود. من بهم برخورد. مشکلم رو که حل کردم. دو روز بعد بهم پیام میده میگه اون روز چیکار داشتی گفتم لینک رو ندیدی...گفت نه...بعد دو روز... گفتم هیچی حل شد. گفت بگو حالا گفتم نه نمیخواد. (بازم ناراحت شدم. چون اگه میرفت لینک رو باز میکرد همه چی رو میدید ولی زحمت باز کردن به خودش نداد) بعد شروع کرد به حرف زدن (درد دل های خودش...)منم سرد برخورد کردم و زود خداحافظی کرد. تقریبا یه هفته یا ده روزی میشه که هیچکدوم زنگ نزدیم. شما هم بودین ناراحت می شدین؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

ناراحتی نداره دوستی برای حرف زدن و درددل کردن و گذروندن لحظات خوب و بد در کنار همه وقتی رابطه ای اینطوری نیست ناراحتی نداره تعهدی هم وجود ندارخ ادم میتونه تمومش کنه 

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
2738