2726

سلام بر سادات عزیز مهربان بانو 🌹🌹

من دیروز قبل نماز صبح نماز شفع و وتر خوندم بلطف خدا 😊

ان شاء الله ک بزودی هم دوباره قسمتم بشه بخونم وتمام گزارش دهندگان این تاپیک رو دعا کنم😊🌹🌹

ماه را گم نکنی...!                                                            جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                                                    

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حتماااا عزیزم ان شاءالله بهترین؟

ببخشید شما کامل می خونید؟

من وتر رو کامل نمی گم اشکالی داره؟

شنگول منم منگول منم حبه انگور تویی.....بی مزه هم خودتونید😎👊 من بجای تشکر لایک میکنم بوس به کلتون😚💃
2728
من بعضی شبها که خوابم نمیبره میخونم حس و حال معنوی خوبی به آدم میده👌

اره واقعا ادم احساس آرامش میگیره.🙂

ازین به بعد هروقت خوندی تواین تاپیک گزارش بده انگیزه بدیم ب همدیگه😊

ماه را گم نکنی...!                                                            جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                                                    
ببخشید شما کامل می خونید؟ من وتر رو کامل نمی گم اشکالی داره؟

نه عزیزم فقط ۳ رکعت آخرو میخونم

منظورت دعاهای تو قنوتش نه اشکالی نداره چون نماز مستحب اشکال نداره خونده نشه اما روایت داریم دعا تو قنوت نماز وتر براورده میشه پس تا میتونی دعا کن 

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤
نه عزیزم فقط ۳ رکعت آخرو میخونم منظورت دعاهای تو قنوتش نه اشکالی نداره چون نماز مستحب اشکال نداره خ ...

آها باشه ممنون

شنگول منم منگول منم حبه انگور تویی.....بی مزه هم خودتونید😎👊 من بجای تشکر لایک میکنم بوس به کلتون😚💃
آها باشه ممنون

خواهش عزیز❤

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤