2726
عنوان

یک میلیون برای نگه داری بچه خوبه؟

329 بازدید | 32 پست

دوستم میگفت زن داداش گفت بری سرکار بچه تو نگه میدارم صبح بزار تا ساعت 6 عصر بیا ببر.

بچه دوسال هشت ماهش .

البته بچه عادی نیست زلزله هست.

حرف نمیزنه جیغ میزنه .دست به همه چی میزنه .تلویزیون هر دوتا مادربزرگشو شکونده.بی تربیتم هست.

با این وضعیت من میگم یه میلیون کمه براش.

البته زن داداشش تو واحد ما هست من میدونم این بچه های خودش جیکشون در نمیاد خیلیم بچه های حرف گوش کنی داره چون به کتک زدن اعتقاد خاصی داره

اینم در نظر داشته باشین این بچه هیچکس حاضر نیست قبول کنه چون خیلی اذیت میکنه فقط زن داداشش داوطلب شده

به نظرتون به دوستم بگم این مدلش اینجوری یا نه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ب کتک زدن اعتقاد داره؟ اگه بچه اینو زد چی؟

منم تو همون فکرم به دوستم بگم زن داداشش دست بزن داره از اون طرف زن داداشش تو اپارتمان ماست .

این بچه هیچکس قبول نمیکنه دهن صاف کنه .

ی کتک مفصل ب بچه میزنه😁صاف میره ی گوشه میشینه😅

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
منم تو همون فکرم به دوستم بگم زن داداشش دست بزن داره از اون طرف زن داداشش تو اپارتمان ماست . این بچ ...

بهش بگو حتما

سالی می گذرد و سالِ دیگری از راه می رسد و همه چیز در تو زشت تر و پلیدتر می شود "وطنم"...محمود درویش
2706