2733
2734
عنوان

دخترم بدغذاست

95 بازدید | 7 پست

سلام دوستان من یه دختر یک سال و هشت ماهه دارم ک فوق العاده بدغذاست تا حدی ک تازگیا قندش میفته از گرسنگی.اشتباهمم از اول این بود ک بهش شیشه و شیرخشک ندادم تا توی خواب اگه شیر خودم سیرش نکرد فرنی چیزی درست کنم براش.ب نظرتون الان میشه ب شیشه عادتش داد؟

عزیزم کودکتون تو این سن باید غذا بخوره.. من دخترم یه ظرف غذا داره از این شبکه ای ها ..تو هر شبکه براش یه چیز جذاب و متنوع می‌زارم.. مثلاً یه دونه کتلت..چند تکه هویج پخته شده..کمی نخود فرنگی..یا لوبیا چیتی ..کمی ماکارونی ..چند تا میگو..پوره ی سیب زمینی یا سیب زمینی سرخ شده..و...

میتونی اینطور ترغیبش کنی به خوردن..

عزیزم کودکتون تو این سن باید غذا بخوره.. من دخترم یه ظرف غذا داره از این شبکه ای ها ..تو هر شبکه برا ...

سلام ممنون از راهنماییت عزیزم منم خیلی متنوع براش درست میکنم ولی تا چند روز پیش خیلی سخت میخورد تا جایی ک مواد مقوی رو میپختم پوره میکردم با قطره چکون ب خوردش میدادم.از دو روز قبل از پستم کلا سیستم خوابش عوض شد روزها از ظهر تا شب میخابه و شبا تا ظهر بیداره.روند غذاخوردنشم بعد از یک سال و هشت ماه تغییر کرد راحت غذاشو میخوره چندروزه خداروشکر.امیدوارم این روند موقت نباشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام ممنون از راهنماییت عزیزم منم خیلی متنوع براش درست میکنم ولی تا چند روز پیش خیلی سخت میخورد تا ج ...

سلام نازنین.خدارو شکر انشاءالله که به خوب غذا خوردن ادامه میده..تو خونه باهاش بازیهایی که باعث تحرک میشه انجام بده تا حسابی کالری بسوزونه و گرسنه بشه..این بچه ها تا بزرگ بشن پدر مارو در میارن😤😊

انشاءالله کوچولوت همیشه شاد و سلامت باشه😘🙏🙏🌹

2728
سلام نازنین.خدارو شکر انشاءالله که به خوب غذا خوردن ادامه میده..تو خونه باهاش بازیهایی که باعث تحرک ...

باشه عزیزم بازم ممنونم ازت .آره واقعا من ک از کل زندگیم زدم این کوچولوها بیش از حد مراقبت میخان مخصوصا وقتی کسی کمکت نباشه سخت تره

باشه عزیزم بازم ممنونم ازت .آره واقعا من ک از کل زندگیم زدم این کوچولوها بیش از حد مراقبت میخان مخصو ...

عزیزم خدا قوت..

می‌دونم خیلی سخته..اما خیلی زود این دوران میگذره..

برات بهترینها رو آرزو میکنم 🙏🌹🌹🌹

[QUOTE=172979809]عزیزم خدا قوت.. می‌دونم خیلی سخته..اما خیلی زود این دوران میگذره.. برات بهترینها رو آرزو میکنم 🙏 ...[/

مرسی عزیزم از درکت.روزگار خوبی داشته باشی🌷

2738