2733
2734
عنوان

از ایدز میترسم

154 بازدید | 9 پست

من وسواس شدید دارم خانواده ام میدونن و از دستم تا یه حدی شاکی هستن دارو هم میخورم ولی تا حالا که فایده نداشته موضوع اینه که من بچه ام ۱ ساله و‌نیم سن داره گلوش عفونت کرده دکتر بهش شربت ایترمایسین داده که به صورت پودر بود با اب حلش کردیم و من داخل سرنگش کردم که چشمم به توک سرنگ افتاد که کمی قرمز شده بود با دست پاکش کردم و به بچه‌دادم راستش جرات نکردم ندم دارو رو چون خانواده ام شوهرم پدرم مادرم همه اونجا بودن نمیدادم عصبانی میشدن بد جور سرنگه که کاملا تمیز بود الان یک ماهه که دارمش مال اون دارو بود ان رگ قرمز حالا خییییلی نگرانم که مبادا خون ایدز بوده و به بچه دادم‌خیلی استرس گرفتم فقط خواهشا فحش ندید من به انداره ی کافی داغون هستم تمام راه های انتقال ایدز لعنتی رو بلدم ولی خب بچه ام گلوش زخمه‌عفونت داره نمیدونم چی بگم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دارو رو تحت نظر دکتر میخوری؟

باهاش مشورت کن چون داری اذیت میشی

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
2731

آهان الان دیدم دارو میخوری... خب جدی دنبال درمانت باش من یه دوستی داشتم چون من کادر درمانم هی ازم اینجور سوالارو میپرسید و قانع نمیشد باهاش قطع رابطه کردم چون خیلی اذیت میشدم با سوالاش و گیر دادناش

2738