2726

من هفته ۳۳ هستم حالم اصن خوب نیس دلم نمیخواد زایمان کنم بچه اولم کلی انتظار میکشیدم همش میگفتم کاش زود ی دنیا بیاد ناخواسته باردارشدم دومیو بچه اولم دوسال و‌چهارماهشه نمیدونم با ورود بچه جدید چقد ضربه میخوره 😔اعصاب ندارم اصن با مادرشوهرم سروکله بزنم دوباره برا بچه اولم بس فوضولی میکرد هی عیب و ایراد میزاشت زو بچه افسردگی گرفتم کارم شده بود گریه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

منم تو ماه هشتم هستم اولش خیلی میخواستم زودتر دنیا بیاد راحت شم ولی الان وحشت کردم میترسم از خرجش از .. دلم میخواد همون تو بمونه منم ناخواسته باردار شدم نه اینکه بخوام بدایی سرش بیاد دوست دارم‌همیشه حامله بمونم 😞

من هرکس درخواست دوستی بده قبول میکنم ولی سوال چرت جواب نمیدم عکس نمیدم قد و وزن نمیگم اگه آقا باشی به ثانیه میفهمم وقتت رو هدر نده

دوران سختی داری گلم ولی به این فکر کن هر دو تا با هم بزرگ‌میشن به درد هم میخورن ،حرف بقیه هم برات باد هوا باشه یه سیاست رو داشته باش هر کس هر راهنمایی کرد بگو باشه دستتون درد نکنه ولی تو کار خودت رو بکن مطمئنا دفعه بعد خفه میشه

💖 اللهُمَ صَلِّ عَلی مُحمَد و آلِ مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم💖خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر تو سر بر بالین گذاشتم بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغازش کردم بابت لحظات شادی که به یاد تو نبـــــودم بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم بابت هر گره که به دستم کور شد و تو را مقصر دانستم بابت همه گناهانی که مرتکب شده ام و همه گناهانی که بعدامرتکب میشوم مرا ببخش و گناهانم را به نیکی تبدیل فرما ای کریم💚💚💚

منم ۳۲ هفتم و خیلی استرس دارم نگرانم 

چقدر برا بچه اولم ذوق داشتم 

خدایا ممنون که پسرمو صحیح و سالم گذاشتی تو بغلم پسرم در تاریخ 1399/11/26 دنیا اومد البته قرار بود 1399/1۲/7 درهفته ۳۷دنیا بیاد که بخاطر مسمومیت بارداری زودتر دنیا اومد    پسرم منو آجی دنیا و بابایی بیصبرانه منتظرت هستیم 😍😍 اگه میشه برا سلامتی پسرم یه صلوات بفرستین                تیکرم به وقت سزارین  برامون دعا کنین سالم از اتاق عمل در بیایم 😘

نگران نباش عزیزم اولش سخته ولی بچت کم کم به حضور دومی عادت میکنه ، در مورد مادرشوهرتم بزار بگه ، اهمیت نده به آرامش خودت فکر کن نه حرف این و اون، الانم خوشحال نیستی چون داری غصه بچه اولت رو میخوری ، همه چی رو به خدا بسپار

فرزندانم عاشقانه دوستتان دارم و آرزوی من دیدن خوشبختی شماست💗💗