1874
1955
عنوان

بیایین لطفا کمک

103 بازدید | 18 پست

اقا من امروز توسجام ثبت نام کردم .برای احرازهویت هم تا30 ام وقت دارم یا بعدا هم میشه؟اخه من هنوز کارت ملی هوشمند نگرفتم

میشه یه صلوات مهمونم کنین؟بدجور به دعاهاتون نیاز دارم😳

کد احراز هویت اومد برو ثبت نام کن اگه برگه ی تقاضای کارت ملیت باشه فکرکنم کافی باشه

زیباترینم 💙روزی تورا در درونم حس خواهم کرد حس گرمی تو تمام رگ های مرا پرمیکند گویا دوباره عاشق خواهم شد کوچولوی من ..دنیای من.. تو وصل میشوی ب بهشت ومن وصل میشوم ب تو .. و بهشت اینگونه کشیده میشود ب زیرپاهای من ..

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1965
حتما بلد نیستن که جواب نمیدن حالا تو هی تایپیک بزن

یعنی بین این همه ادم یکی بلد نیس؟بلدن ولی چون تاپیک جنجالی نیس نمیان

1967
کد احراز هویت اومد برو ثبت نام کن اگه برگه ی تقاضای کارت ملیت باشه فکرکنم کافی باشه

متاسفانه اونم ندارم

متاسفانه اونم ندارم

کاشکی موقع ثبت نام سوال میکردی اما کد اومد حتما برو سوال کن شاید ثبت نام شدی

زیباترینم 💙روزی تورا در درونم حس خواهم کرد حس گرمی تو تمام رگ های مرا پرمیکند گویا دوباره عاشق خواهم شد کوچولوی من ..دنیای من.. تو وصل میشوی ب بهشت ومن وصل میشوم ب تو .. و بهشت اینگونه کشیده میشود ب زیرپاهای من ..
فردا برو دنبال کارت ملی هوشمند. فکر نکنم بدون کارت ملی هوشمند بتونی احراز هویت رو انجام بدی.  ...

ممنونم عزیزم.میخوام بدونم برای اهراز هویت هم زمان تایین کردن یا بعدا هم میتونم انجام بدم؟

فردا برو دنبال کارت ملی هوشمند. فکر نکنم بدون کارت ملی هوشمند بتونی احراز هویت رو انجام بدی.  ...

تایین=تعیین ااشتباهشد

8
کاشکی موقع ثبت نام سوال میکردی اما کد اومد حتما برو سوال کن شاید ثبت نام شدی

خودم غیرحضوری ثبت نام کردم.بازم ممنونم فردا میپرسم

ممنونم عزیزم.میخوام بدونم برای اهراز هویت هم زمان تایین کردن یا بعدا هم میتونم انجام بدم؟

خواهش می کنم. بعدا می تونی انجام بدی. اما سجامت رو کامل انجام ندادی و در سایت ثبت نمیشه تا زمانی که کار رو تموم کنی.

خودم غیرحضوری ثبت نام کردم.بازم ممنونم فردا میپرسم

اهاموفق باشی

قبلش جو بده  چطور شوهرمو وابسته کنم همه میان.بعد وسطش سوالتو بپرس😂

اره والا باید همینکارو کنم تابیان😂😂