1874
1955

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1965

زیاد

من صیادمو تو ماهی🐚  دلهای مردم حق الناسع...من هیچوقت دوست داشتنی نبودم اما جوری بودم ک هیچکس نتونع فراموشم کنع حتی اگع دوسم نداشتع باش...منو واس تفاوتام درک کن ،جا اینکع منو واس شباهتام بخای...چشم قَشنگِ منی!بقول بابام ی نع دور هزار تا اره میگردع🤍. کاش شبیه مارمولکا که موقع خطر دمشون قطع میش ادما هم موقع گ خوری گردنشون قطع میشد👌🏻   لم دادم وسط بیخیالی مطلق تا چشم کار میکنع بیخیالم   شما میگین تو ی چی دیگع ای ،ما شمالیا میگیم اگ صد تا یار بَیرم وِلا تو مِ چِش سویی:)......  به بعضیا باید حالی کنی : وقتی بهت روی خوش نشون میدم به این معنیه که من انسانم و فکر میکنم تو هم انسانی، نه اینکه من ساده ام ، بیا سوارم شو...🤨واینکع دیگران راجبم چی فک میکنن خارج از محدودع توجهاتمعاز ریاضی متنفرم اما عاشق شمردن پولم👌🏻
عاشق خوشنویسیم ولی الان حالش ندارم افتادم رو دور نقاشی

چه خوب.راستش من هنر رو خیلی دوست دارم البته موسیقی اما برای علایقم وقت نمیذارم یجور بی انگیزگی دارم.

1967

تاحالا با بچه داری نشده،ولی خیاطی برای خودم ودخترم دوست داشتم که به اندازه ی خودمون یاد گرفتم،حالا میخوام نی نی یه خرده بزرگتر بشه زبان و مکالمه یاد بگیرم ،خیلی دوست دارم و استعداد یادگیریش رو هم دارم،کیک و شیرینی هم درحد خودم وخانواده یاد گرفتم

نقاشی  ساز  غذا پختن  ورزش کردن  طراحی کردن و خلق کردن اثر  با رنگ ...

چه خوب.منم عاشق موسیقی وسازم اما نمیتونم براش وقت بذارم شبها بهش فکر میکنم اما روزهابی انگیزه ام

1974
تاحالا با بچه داری نشده،ولی خیاطی برای خودم ودخترم دوست داشتم که به اندازه ی خودمون یاد گرفتم،حالا م ...

چه عالی👌به نظرم خیلی خوبه ادم برای خودش و علایقش وقت بذاره.حس میکنم اینجوری به خودش ارزش میده

به چی علاقه داری؟چه کاری انجام میدی

ب هر چیز هنری و چیزای هیجانی 

ورزش 

نقاشی 

خیاطی 

عکاسی 

نویسندگی و خیلی چیزا

من صیادمو تو ماهی🐚  دلهای مردم حق الناسع...من هیچوقت دوست داشتنی نبودم اما جوری بودم ک هیچکس نتونع فراموشم کنع حتی اگع دوسم نداشتع باش...منو واس تفاوتام درک کن ،جا اینکع منو واس شباهتام بخای...چشم قَشنگِ منی!بقول بابام ی نع دور هزار تا اره میگردع🤍. کاش شبیه مارمولکا که موقع خطر دمشون قطع میش ادما هم موقع گ خوری گردنشون قطع میشد👌🏻   لم دادم وسط بیخیالی مطلق تا چشم کار میکنع بیخیالم   شما میگین تو ی چی دیگع ای ،ما شمالیا میگیم اگ صد تا یار بَیرم وِلا تو مِ چِش سویی:)......  به بعضیا باید حالی کنی : وقتی بهت روی خوش نشون میدم به این معنیه که من انسانم و فکر میکنم تو هم انسانی، نه اینکه من ساده ام ، بیا سوارم شو...🤨واینکع دیگران راجبم چی فک میکنن خارج از محدودع توجهاتمعاز ریاضی متنفرم اما عاشق شمردن پولم👌🏻
ب هر چیز هنری و چیزای هیجانی  ورزش  نقاشی  خیاطی  عکاسی  نویسندگی و خی ...

خیلی عالیه.به نظرم خیلی خوبه که برای علایقت وقت میذاری به نظرم یجور توجه کردن به خودته.کاش منم بتونم ارادمو جمع کنم برم دنبال علاقم

خیلی عالیه.به نظرم خیلی خوبه که برای علایقت وقت میذاری به نظرم یجور توجه کردن به خودته.کاش منم بتونم ...

ار کلا هر وقت حس کنم ی جا کم گذاشتم برا خودت سعی میکنم برم دنبال پیشرفت خودم

1718