2726
اول باید تلفنی باش بعد پیام بدی فکر کنم ... یعنی از همون اول پیام نمیشه 

چرا من از همون اول پیام دادم بعد مشکل و فهمید دارویرام نوشت 

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارم😍💝

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرسی

سلام دوست جدید اسنپ دکتر!

در لینک زیر ثبت نام کن و با کد هدیه زیر در اولین درخواست خود ۱۵,۰۰۰ تومان مهمان اسنپ دکتر باش.

در این زمینه‌ها می‌تونی از اسنپ دکتر استفاده کنی: خدمات پزشکی در منزل، انجام آزمایش در منزل، مشاوره افسردگی، مشاوره ازدواج، مشاوره روانشناسی، مشاوره پوست و مو، مشاوره بیماری های داخلی، مشاوره با متخصص زنان و سایر مشاوره های پزشکی.

https://snapp.doctor/webapp

کد هدیه:‌

REF298192SNP

من لیلام مامان وروجکی که به خاطر دخترش اینجاس میخام یاد بگیرم چطوری تربیت و بزرگش کنم 😊اگه نظری داری راهنمایم کن دوست خوبم 
2728
چه جالب من دیشب رفتم استفاده کنم فقط زد تماس اول باید تصویری یا زنگ باشه امکان چت نیست دو شب بود ب ...

چتم داره اوه دفعه اوله ابن کدو بزن تخفیف میده

سلام دوست جدید اسنپ دکتر!در لینک زیر ثبت نام کن و با کد هدیه زیر در اولین درخواست خود ۱۵,۰۰۰ تومان مهمان اسنپ دکتر باش.در این زمینه‌ها می‌تونی از اسنپ دکتر استفاده کنی: خدمات پزشکی در منزل، انجام آزمایش در منزل، مشاوره افسردگی، مشاوره ازدواج، مشاوره روانشناسی، مشاوره پوست و مو، مشاوره بیماری های داخلی، مشاوره با متخصص زنان و سایر مشاوره های پزشکی.https://snapp.doctor/webapp کد هدیه:‌REF298192SNP

من لیلام مامان وروجکی که به خاطر دخترش اینجاس میخام یاد بگیرم چطوری تربیت و بزرگش کنم 😊اگه نظری داری راهنمایم کن دوست خوبم 
خب الان کدشو همه بر میدادن 😁

اشکال نداره به همه تخفیف میده اونایی که بار اولشون هس

اخه من میرم تو پیام مینویسه اول باید زنگ یا تصویری باشه

اون بالا به فی لتر داره نوشته متن ویدیو تلفن چون بعضی دکترا فقط تلفنی هستن بستگی به دکتری داره که اونجاس جلو اسم خود دکترم مینویسه

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارم😍💝
نه عزیزم ... یه بار مصرفه کد ... اینو تو اس ام اس میفرستن

نه عزیزم میدونم یبار مصرف نیس این برا اونایی هس که بار اول استفادشونه

من از اپلیکیشن دکتر ساینا استفاده کردم و اپلیکیشن پزشکت نمیدونستم اسنپ هم همچین آپشنی داره اینکه بشه تصویری ارتباط گرفت خیلی خوبه

کلا خیلی خوبن این جور اپ ها استارتر کار آدم راه میفته اینکه در لحظه بتونی از متخصص مشورت بگیری خیلی عالیه 

نصفه شب مگه اینکه بری بیمارستان تا بتونی متخصص اطفال پیدا کنی تازه اگررررر nicu داشته باشه که پزشک مقیم داشته باشن وگرنه باید عمومی بچه ت رو ببینه  

ولی اینجوری میتونی حتی واسه یه تب کردن هم از متخصص کمک بگیری اونم با هزینه کم

بعضی پزشک ها هستن انصاف و مهربونی رو به حد اعلا رسوندن دکتر آنی متخصص اطفال هست یه سری تا سه روز گفتگو رو نبست که من بتونم گزارش بدم بهش بچه توی چه وضعیتیه در حالیکه بعد از پایان مکالمه میتونست گفتگو رو ببنده

من از اپلیکیشن دکتر ساینا استفاده کردم و اپلیکیشن پزشکت نمیدونستم اسنپ هم همچین آپشنی داره اینکه بشه ...

خوبیش اینه که به اینا اخرش میتونی امتیاز بدی پس مجبورن خوش رفتار باشن .... توی این درمانگاه ها و بیمارستانا بعصی دکتر انگار با نوکر و کلفتشون طرفن