2726
عنوان

کولیک

79 بازدید | 17 پست

سلام دخترم۶روز بعد ۴ماهش روتموم میکنه خیلی گریه میکرد دکترگفت کولیک داره،چندروزیه چیزای نفاخ نمیخورم و قطره پدی لاکت میدم تقریبا خوب شده ولی کامل برطرف نشده دیگه طاقت ندارم نمیدونم چیکارکنم تاکی ادامه داره دخترم وزن کم دنبااومد الانم ریزه چیزی هم ک نمیتونم بخورم ضعیفتر میشه چیکارکنم؟بگید چی بخورم که شیرم مقوی بشه و برا کولیک ضرر نداشته باشه؟

وقتـی دلـبَر داری باید از بقیه دل بَرداری

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
رفلاکس نداره ؟کولیک تو این سن دیگه بهتر میشه ولی رفلاکس تا غذاخور بشن حداقل طول میکشه

ن خداروشکر هیچوقت بالا نمیاره دکترهم معاینه کرد گف. رفلاکس نداره

شیرخشک بده عزیزجان مژمعنی ریفلاکس نداره؟ دقیقا چهارماهگی کولیک دخترم رفت ریفلاکس لعنتی اومد

شیشه نمیگیره فقط نصف شبا شیرخشک میدم شیرخشک برا کولیک فرقی نداره چی باشه؟

اصولا تاالان باید تموم میشد کولیک واسه اکثربچه ها تا۴ ماهگی وبعضیا تا۶ ماهگی طول میکشه دخترمن وارد ...

۴ماهش تموم میشه فقط با رژیم من بهترشده

من خرما وکنجد میخورم شیرم مقوی بشه

خرما نفاخه،و حبوبات و محصولات گاو هم نفاخه

تا دو سه ماه دیگه خوب میشه من دو تا بچه م داشتن پسرم در حدی کولیک داشت که یه روز قطره ایرونی گرفتم نقطه قرمز تو پوشکش دیدم دکتر گفت خون بوده و از شدت کولیک اینجوری شده

براش قطره خارجی بخر

یه مدل دوستت دارم هست که گفته نمیشه                فقط فهمیده میشه                                           بهش میگن:                                       دوستت دارم واقعی    
2706