1954
1955

بچه ها من نمیتونم اسم همسرم رو صدا کنم سالهاس نشده

اصلا انگار زبونم نمیچرخه نمیدونم انگار روم نمیشه

با اینکه زدن این تاپیک برام راحت نبود اما خیلی دلم میخواد این تاپیک داغ بشه که بیشتر کاربرا ببینن تا کسانی که این مشکل رو داریم همدیگر رو پیدا کنیم بلکه بتونیم به هم کمک کنیم و حداقل نتیجه ای داشته باشه این تاپیک😔  مسخره هم هست و عجیب میدونم 

هر کی هم فهمیده لابد مسخره میکنه اما واقعیه 

حتی فیلمها رو میبینم یا بقیه رو همش حواسم به اینه که خوش به حالشون چه راحت اسم شوهر و نامزدشون حتی دوستشون رو صدا میزنن  

شده از گفتن کارم گذشتم به همین دلیل

دلیل هم داره این مشکلم البته به نظر خودم

💕از دیار خاطره انگیز دهه ی 60💞

چرا ؟خجالت میکشی؟

من صیادمو تو ماهی🐚  دلهای مردم حق الناسع...من هیچوقت دوست داشتنی نبودم اما جوری بودم ک هیچکس نتونع فراموشم کنع حتی اگع دوسم نداشتع باش...منو واس تفاوتام درک کن ،جا اینکع منو واس شباهتام بخای...چشم قَشنگِ منی!بقول بابام ی نع دور هزار تا اره میگردع🤍. کاش شبیه مارمولکا که موقع خطر دمشون قطع میش ادما هم موقع گ خوری گردنشون قطع میشد👌🏻   لم دادم وسط بیخیالی مطلق تا چشم کار میکنع بیخیالم   شما میگین تو ی چی دیگع ای ،ما شمالیا میگیم اگ صد تا یار بَیرم وِلا تو مِ چِش سویی:)......  به بعضیا باید حالی کنی : وقتی بهت روی خوش نشون میدم به این معنیه که من انسانم و فکر میکنم تو هم انسانی، نه اینکه من ساده ام ، بیا سوارم شو...🤨واینکع دیگران راجبم چی فک میکنن خارج از محدودع توجهاتمعاز ریاضی متنفرم اما عاشق شمردن پولم👌🏻

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1965

پس چطوری صداش میکنی

دیگران راببخش...حتی وقتی متاسف نیستند بگذارحق با انهاباشداگراین ان چیزیست که به ان نیازمندند برایشان مهربفرست وخاموششان کن خودت رابه کوته فکری گره نزن این سلامت روانت راازتومیگیرد۰

چی میگی بهش پس؟

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
1967
فکر کنم😔

اصلا سعی نکرد بهش غلبه کنی؟

ی یار امتحانی اینکارو انجام بده

من صیادمو تو ماهی🐚  دلهای مردم حق الناسع...من هیچوقت دوست داشتنی نبودم اما جوری بودم ک هیچکس نتونع فراموشم کنع حتی اگع دوسم نداشتع باش...منو واس تفاوتام درک کن ،جا اینکع منو واس شباهتام بخای...چشم قَشنگِ منی!بقول بابام ی نع دور هزار تا اره میگردع🤍. کاش شبیه مارمولکا که موقع خطر دمشون قطع میش ادما هم موقع گ خوری گردنشون قطع میشد👌🏻   لم دادم وسط بیخیالی مطلق تا چشم کار میکنع بیخیالم   شما میگین تو ی چی دیگع ای ،ما شمالیا میگیم اگ صد تا یار بَیرم وِلا تو مِ چِش سویی:)......  به بعضیا باید حالی کنی : وقتی بهت روی خوش نشون میدم به این معنیه که من انسانم و فکر میکنم تو هم انسانی، نه اینکه من ساده ام ، بیا سوارم شو...🤨واینکع دیگران راجبم چی فک میکنن خارج از محدودع توجهاتمعاز ریاضی متنفرم اما عاشق شمردن پولم👌🏻

چی صداش میزنی پس؟

انسان بزرگ نمیشود جز با  افکارش, شریف نمیشود جز با رفتارش و قابل احترام نمیشود جز با اعمال نیکش***مسیر وراهت که درست باشد نه از بی مهری آدم ها دلت میگیرد نه با طعنه ها و کنایه ها ناامید می شوی! آدم ها خصلتشان این است از تماشای سقوط بیشتر لذت میبرند تا پرواز... ناامید نباش سقوط سرنوشت پرنده های ضعیف و بی دست و پاست عقاب ها فقط اوج میگیرند...*** تلاش کن اینقدر کامل باشی که بزرگترین تنبیه تو درباره ی دیگران گرفتن خودت از آن ها باشد .
1974
1718