2737
2734
عنوان

دختربچه سه ساله بدخواب😫

113 بازدید | 6 پست

مامانای باتجربه بیاین کمکم.. دخترم داره سه سالش رو تموم میکنه ولی خیییییلی بدخوابه.. خصوصا بعد از بیدار شدن همش گریه میکنه و میچسبه ب من.. گاهی واقعا عصبی میشم ..از اولش اینطوری بود..فکرش رو نمیکردم بچم اینقد بعداز بیداری بداخلاق باشه😢😭😭😭 نصف شبا هم همینطور بهونه میگیره هر نصف شب بیدارم میکنه گیر میده رو پام بزارمش وتکونش بدم.. خیلی هم لجبازه.. ما خیلی آرومیم هیچ تنش خاصی نداریم ولی نمیدونم این چرا اینطوریه😓 ولی در طی روز مثل یه فرشته مهربون وشیرین زبونه.. اگرچه خیلی زود عصبی میشه🙁

مشاوره پوست و مو رایگان🌹
پسر منم خیلی اذیت میکنه چن وقته...تو خواب زیاد گریه میکنه...منم نمیفهمم مشکل چیه؟

چند سالشه؟؟بخدا ما دیگه کم آوردیم.. با اینکه خیلی هیجانی و شیطونه ولی قبل از خوابش سعی مکنیم تو آرامش باشه

مشاوره پوست و مو رایگان🌹

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چند سالشه؟؟بخدا ما دیگه کم آوردیم.. با اینکه خیلی هیجانی و شیطونه ولی قبل از خوابش سعی مکنیم تو آرام ...

دوسال و یازده ماهشه....پسر منم گاهی خوبه گاهی داغونه...به قول شما تو بیداری خوش اخلاقه ولی تو خواب افتضااااحه

2728
دوسال و یازده ماهشه....پسر منم گاهی خوبه گاهی داغونه...به قول شما تو بیداری خوش اخلاقه ولی تو خواب ا ...

همسنن 😅 گاهی میزنه سرم خواب آور بدم ولی بااینکه میدونم واسه این سن تاثیر نداره ولی باز میترسم و پشیمون میشم

مشاوره پوست و مو رایگان🌹