2737
2734
عنوان

خدمتکار درخانه

| مشاهده متن کامل بحث + 75062 بازدید | 924 پست
۵۰۰ میدی در روز به کارگرت؟؟؟؟😂😂😂😂😂

من حتی تاپیک زدم گفتم نفری ۲۰۰بدم واسه دونفر شاید بگی این که میشه ۴۰۰ بخدا واسه آدم های فقیر دست ودلم بازه خدارو شکر خساست نمیکنم  مطمئنم اگه یه نفر میومد همون ۵۰۰ رو به یه نفرشون میدادم 

حالا خیال نکن من وضعم مالیم  خیلی خوبه معمولی هستم 

بخدا کارگر های ساختمون هم هر وقت کار کنن شوهرم بیشتر از حقشون بهشون داده گفتیم میشه صدقه زندگیمون

این کاربری رو با دندون تا حالا نگه داشتم😐حتی یکبارم قطع دسترسی شد با هزار مکافات برش گردوندم.پس  آدم نفهم وقتی مخالف من نظر میدی رو پیام های من ریپ نزن یعنی نزن چون من اعصاب ندارم مثل بچه تو مهمونی هرچی دهنم بیاد میگم بهت🙂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره شما ک راست میگی... اونم تو شهرستان🙃اخرم پیدا نشد... احتمالا متخصص یا جراح میخواسته بیاد کمکت نص ...

من حتی تاپیک زدم گفتم نفری ۲۰۰بدم واسه دونفر شاید بگی این که میشه ۴۰۰ بخدا واسه آدم های فقیر دست ودلم بازه خدارو شکر خساست نمیکنم  مطمئنم اگه یه نفر میومد همون ۵۰۰ رو به یه نفرشون میدادم 

حالا خیال نکن من وضعم مالیم  خیلی خوبه معمولی هستم 

بخدا کارگر های ساختمون هم هر وقت کار کنن شوهرم بیشتر از حقشون بهشون داده گفتیم میشه صدقه زندگیمون

این کاربری رو با دندون تا حالا نگه داشتم😐حتی یکبارم قطع دسترسی شد با هزار مکافات برش گردوندم.پس  آدم نفهم وقتی مخالف من نظر میدی رو پیام های من ریپ نزن یعنی نزن چون من اعصاب ندارم مثل بچه تو مهمونی هرچی دهنم بیاد میگم بهت🙂
2728
کارگر میخای

اره عزیزم اللن برای پله های ساختمان میخواهم ولی  کرونا تموم بشه برای خونه هم میخواهم

من تهرانم الان برای پله 4 طبقه هست پارکینگ و حیاطم نداره کلا یک ساعت تموم میشه 30 میدیم اگر شما قبول زحمت میکنی بیا به همسایه ها هم معرفی میکنیم

2738
ماخودمون دنبال کارگریم برا اپارتمان ۵۰ هم میدیم کسی نمیاد😂

اخه گفته بودی ساعتی 10 میام کسی نمیخواهد فک کردم دنبال کاری

والا من نمیدونم چه قیمتای پرتیه من تهرانم کل خونه رو قبل کرونا میومد تمیز میکرد هفته ای 100 میگرفت راه پله هم قبلا 25 میگرفت الان 30، اگر کثیف باشه خودم چهل میدم عرفش همینه حالا نمیدونم تو نی نی سایت همه حقوقشون میره پی کارگر

شماها معلومه یکبار هم نیروی خدماتی نگرفتین از قیمتا خبر ندارید تهران ساعتی ۳۰ تا ۳۵ لطفا رقمهای نج ...

تهران چون شرکت خدماتی زیاده اینقدر میگن وگرنه گناوه ساعتی ۴۰ هست اصفحان هم خیلی کم میگیره میخواستم خونهدتکونی کنم برج ۶ ساعتی ۲۵ گفتن

خدایا تو همه شرایط دستمو گرفتی این من بودم بنده ی بدی بودم تو خیلی خوبی ..از این به بعد سعی میکنم یه خورده از بدیم کم کنم🙏🙏
2706