2410
2553
عنوان

دوستان من خودم حس ششمیم ولی

| مشاهده متن کامل بحث + 110 بازدید | 19 پست
اره دقیقا الان سردیم باهم امشب یکم بهم پیامـداد مهربون بود ولی نمیدونم چراجلو خودشو میگیره و بازم با ...

مشکلات زیادی تو‌زندگییش داره ک چ‌بسا مشکل مالی باشه ...و ممکن ب اینده و اینکه میتونه شمارو خوشبخت کنه فک کنه 

کنارش بمون 

هیچوقت قوی نمیشوی تا زمانی ک قوی بودن و قوی ماندن تنها انتخابت باشه🙂متاهل ❤💍دوستام بهم میگن بهترین مشاوره بد اخلاق دنیا 😐تجربه نشون داده تو هر طور باشی مردم طور دیگه ای فکر میکنند ؛پس خودت باش دنيا "اصالت" را ستایش میکند!🙂❤
عزیزم سوره ضحی رو یازده بار ب اسمش بخون بیقرارت میشه 

ممنون فداتشم

هیچوقت قوی نمیشوی تا زمانی ک قوی بودن و قوی ماندن تنها انتخابت باشه🙂متاهل ❤💍دوستام بهم میگن بهترین مشاوره بد اخلاق دنیا 😐تجربه نشون داده تو هر طور باشی مردم طور دیگه ای فکر میکنند ؛پس خودت باش دنيا "اصالت" را ستایش میکند!🙂❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مشکلات زیادی تو‌زندگییش داره ک چ‌بسا مشکل مالی باشه ...و ممکن ب اینده و اینکه میتونه شمارو خوشبخت کن ...

دقیقا 

بیچاره شدم 😭😭😭کاش بمیرم همین امشب 

میشه دعاکنید که به عشقم برسم .  
دقیقا  بیچاره شدم 😭😭😭کاش بمیرم همین امشب

خدانکنه ...قوی باشی همه چیز درست میشه

2720