2733
2734
عنوان

نظر سنجی 🌸🌸🌸🌸 لطفا لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 394 بازدید | 24 پست

میتونی شمارت رو مخفی کنی که فقط از طریق چت دیوار بتونن پیام بدن یا اینکه شماره همسر یا پدر یا برادرت رو بذاری که با اون تماس بگیرن

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میتونی شمارت رو مخفی کنی که فقط از طریق چت دیوار بتونن پیام بدن یا اینکه شماره همسر یا پدر یا برادرت ...

بله اما توی چت هم مواردی بوده که مزاحم شدن و روح خانما رو بهم ریختن . یه وقت کالایی که تبلیغ میکنیم زنونه هست و نمیشه شماره برادر و همسر داد 

باردار نيستم تيكر تولد چهار سالگي پسرم♥️🧿♥️♥️
بله اما توی چت هم مواردی بوده که مزاحم شدن و روح خانما رو بهم ریختن . یه وقت کالایی که تبلیغ میکنیم ...

درسته حرفت موافقم باهات 

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
2731

با شماره پدر یا شوهرت برو

کسی جز استارتر منو ریپلای نکنه ....اگه دلتون بحث میخواد یه تاپیک جدا بزنید تگم کنید میام اونجا حسابی از خجالتتون درمیام...گاهی جواب مزخرفات بعضیارو نمیدم ...من همون آدمیم که نه تحصیلات نه معدل الفم تاثیری روی حرف زدنم نذاشته حرفمو رک میزنم حق میزنم میخواد خوشت بیاد میخواد بدت بیاد پشت این کاربری یه آدم بی آزار نشسته که اگه خیلی اذیتش کنید بیفته سر لج باید سفره صلوات پهن کنید تا کوتاه بیاد....اگه ارجاعت دادم به امضام یعنی  نه تنها حوصله یاوه گویاتو ندارم بلکه به هیچ جای مبارکمم حسابت نمی کنم ....سعی کن زیاد به پر و بال من نپیچی من اعصاب ندارم یهو میزنم کتلتت میکنم به خود میای میبینی کتلت شدی ...حسن ختام اینکه تضمین میکنم من بی حوصله ترین ادمی هستم که توی عمرتون دیدید...
وسایل زنونه مثل پیراهن و اینا رو  نمیشه با شماره ی مرد تبلیغ کرد

عزیزن زیرش بنویس فقط چت پاسخگو هستم تلفن جواب نمیدم

کسی جز استارتر منو ریپلای نکنه ....اگه دلتون بحث میخواد یه تاپیک جدا بزنید تگم کنید میام اونجا حسابی از خجالتتون درمیام...گاهی جواب مزخرفات بعضیارو نمیدم ...من همون آدمیم که نه تحصیلات نه معدل الفم تاثیری روی حرف زدنم نذاشته حرفمو رک میزنم حق میزنم میخواد خوشت بیاد میخواد بدت بیاد پشت این کاربری یه آدم بی آزار نشسته که اگه خیلی اذیتش کنید بیفته سر لج باید سفره صلوات پهن کنید تا کوتاه بیاد....اگه ارجاعت دادم به امضام یعنی  نه تنها حوصله یاوه گویاتو ندارم بلکه به هیچ جای مبارکمم حسابت نمی کنم ....سعی کن زیاد به پر و بال من نپیچی من اعصاب ندارم یهو میزنم کتلتت میکنم به خود میای میبینی کتلت شدی ...حسن ختام اینکه تضمین میکنم من بی حوصله ترین ادمی هستم که توی عمرتون دیدید...
2738
خب فقط چت رو فعال کنید. شماره رو نذارید

توی چت هم خانمها مواردی گفتن که بعلت مزاحمت ها آزرده خاطر شدن ـ  کلا دارم نظرسنجی میکنم خانمی ببینم چند درصد خانمها با این قضیه مشکل دارن 

باردار نيستم تيكر تولد چهار سالگي پسرم♥️🧿♥️♥️