2726
عنوان

شوهر میگه واسه مادرم مربا بپز

262 بازدید | 19 پست

با مادرشوهرم یکساله قطع رابطه کردم شوهرم هر هفته میره ولی و من و بچم نه.تو این یه سال حتی یکبار نگفته بچه رو بیار یا دلش واسش تنگ بشه.حالا شوهرم هر هفته که می خواد بره یه درخواستی از من داره یکی دو بار مربا آلبالو و توت فرنگی دادم برده یه بارم مربای انجیر.امشب یه سبد سیب گرفته میگه واسش مربا سیب بپز ببرم🤐با خودم میگم اینا که انقدر منو زجر دادن و حتی یه حالی از بچم نمی پرسن چرا من باید واسشون مربا بفرستم.خیلی حرصم گرفته اگه هم درست نکنم شوهرم قهر میکنه😑با اینکه کاری باهاش ندارم میگم هر کاری دوست داری برای مادرت بکن...یعنی با خون دل دارم سیب پوست میگیرم😤

اولش اشتباه کردی مربا فرستادی

شوهرتم ساده

خودتم بیزبون

بگو بلد نییتم

بپیچون

❤اینقدر پای پدر و مادرت را ببوس تا به گریه بیفتد و دلش از شما راضی شود و از ته دل دعایت کند،آنگاه خداوند همه درهایی که به روی خود بسته ای را بازمیکند❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

از ماست که برماست لطف مکرر میشه حق مسلم

شانه ات رادیر آوردی،،،سرم را باد برد،،خشت خشت و آجرآجر،پیکرم راباد برد،،،،من بلوطی پیربودم پای یک کوه بلند،،،نیمم آتش سوخت،،،نیم دیگرم راباد برد،،،،ازغزلهایم فقط خاکستری مانده به جا،،،،بیتهای،روشن و شعله ورم را باد برد،،،باهمین نیمه،همین معمولی ساده بساز،،دیرکردی  نیمه ی عاشقترم را بادبرد،،،بال کوبیدم قفس رابشکنم،،عمرم گذشت،،،،وانشد بدتر از آن،،بال و پرم را باد برد 

بگو سنشون بالاس مربا براشون بده

یجور بپیچون 

چندبار بپیچونی حساب کار دستش میاد

هنرِ پیچوندن واقعا مهمه

❤اینقدر پای پدر و مادرت را ببوس تا به گریه بیفتد و دلش از شما راضی شود و از ته دل دعایت کند،آنگاه خداوند همه درهایی که به روی خود بسته ای را بازمیکند❤

ببخشید 

ولی به درک بذار شوهرت قهر کنه

مگه تو نوکری؟

اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌

توکه مربامیپزی خودتم برو دیگه

درباره اسم کاربریم :هرچی میذاشتم قبول نمی‌کرد گفتم یه هوو بزارم ببینم قبول میکنه 🤔درکمال ناباوری قبول کرد☹️☹️گفتم چیکارکنم ازحالت هوووی دربیاد دست به دامن کُره ای هاشدم دیدم یکی هست اسمش هوووه 🤣🤣عکسشوگذاشتم دیگه😝😜😜
عزیزم محبت به چشمه وقتی بچتو نمیبینن چطور دوسش داشته باشن؟؟؟ اینهمه مربا میخوره فشار و قند و... ندار ...

خب نباید بیان ببیننش؟؟؟حتی وقتی متولد شد؟؟؟

نه چیزیش نیست از من سالم تره

ننه جونشون حتما میخوان و ارد میدن

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
خب نباید بیان ببیننش؟؟؟حتی وقتی متولد شد؟؟؟ نه چیزیش نیست از من سالم تره

مربا رو ایندفعه خراب کن مزه اش بد کن شکر کم بریز گلاب و هل نریز 

براخواهرم دعا کنیدتاابد کنار همسرش زندگی کنه و با خوبی ها و بدی های زندگی بسازن ..صلوات
میگه داداشم میخوره.یه داداش مجرد داره خونه

بگو براش بده برای مجردا بده

بپیچون حتی با دلایل مسخره

خودش میفهمه

مستقیم نگو نمیپزم بپیچون

اولش اشتباه کردی مربا فرستادی شوهرتم ساده خودتم بیزبون بگو بلد نییتم بپیچون

من نفرستادم که برای خودمون درست میکردم شوهرم واسه اونا هم می برد منم چیزی نمی گفتم

2706