2733
2734
عنوان

شده بچه ای ازتون علت یه چیزی رو بخواید نتونین بهش بگین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 186 بازدید | 25 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آدما ازدواج میکنن مریض میشن زخمی میشن؟؟؟ اگه یه قرن هم فکر میکردم که بدترین جواب به سوال بچه چی میتونه باشه بازم این به فکرم نمیرسید   

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
2731

آره پسر سه سالم یه سوال پرسید که مونده بودم چی بگم

دختر کوچولوی همسایمون وقتی مامانش برده بودش توالت در آپارتمان باز بود و اومده بود تو راهرو ما هم داشتیم می رفتیم بیرون پسرم پرسید چرا ملیسا.‌.... نداره؟؟؟؟؟؟🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

من جوابی نداشتم فقط گفتم بدو بدو آسانسور اومد😊😅

گرچه باغ من از درخت تهی ست،در سرم فکر کاشتن دارم.شعر را، عشق را، مکاشفه را همه را از نداشتن دارم...
2738
کبود کردن گردن خیلی کار چیپیه واقعا ..اینهمه جا اخه برای کبودی هست ...چرا باید رو گردن باشه ک بقیه ب ...

بحث تاپیک چیز دیگست عزیزم هدفم اصلا این نبود......

ولی خوب آدما یه علایقی دارن که به طور معمول متفاوته به نظرم تا جایی که احتراما حفظ بشه و باعث کاهش محبت نشه مشکلی پیش نمیاد.........