2726
عنوان

میشه بیاین یه لحظه😭😭😭

71 بازدید | 5 پست

من نشسته بودم یه دفعه از دستم از مچ تا بازو دونه ریخت بیرون و شدیدا دارن میسوزن ، چند وقته پوست دستم میره و زخم میشه گفتن برای مواد شوینده هست الان اینطوری شد

کسی میدونه دلیلش چیه ؟ تا فردا که میرم دکتر خیلی نگرانم.

اگزما منم دستم پوست پوست میشه خشک میشه زخم میشه قرمز میشه به خارش می افته صبح تا شب باید دستمو چرب کنم هر کرم پمادی بگی استفاده کردم الان چند روزه دارم کرم جی میزنم عطاری بهم گفت کرم جی خیلی خوبه 

(درخواست دوستی ممنوع) دوستان لطفا امضای منو خوندید برای مامانم بیماری خاص داره دعا کنید صلوات بفرستید برای عشقمم دعا کنید صلوات بفرستید مشکلش حل بشه کلی خوشحال بشه   هیچکس درخواست دوستی نده  تو مرا جان و جهانی چه کنم جان و جهانی راتو مرا گنج روانی چه کنم سود و زیان را... دوستت دارم بی بهانه عاشقانه💗💓❤💘❤💑💏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون .

خواهش میکنم ان شاالله هر چه زود خوب بشی

(درخواست دوستی ممنوع) دوستان لطفا امضای منو خوندید برای مامانم بیماری خاص داره دعا کنید صلوات بفرستید برای عشقمم دعا کنید صلوات بفرستید مشکلش حل بشه کلی خوشحال بشه   هیچکس درخواست دوستی نده  تو مرا جان و جهانی چه کنم جان و جهانی راتو مرا گنج روانی چه کنم سود و زیان را... دوستت دارم بی بهانه عاشقانه💗💓❤💘❤💑💏
2728
خواهش میکنم ان شاالله هر چه زود خوب بشی

ممنونم ، انشاالله .

منم هر چی که بود رو امتحان کردم از انواع کرم های شیمیای و دست ساز گرفته تا حنا گذاشتن و کلی کار دیگه اما هیچ اثری نداشته.

ممنونم ، انشاالله . منم هر چی که بود رو امتحان کردم از انواع کرم های شیمیای و دست ساز گرفته تا حنا ...

آره میدونم چی میگی من که دیگه داغون شدم حتی با اب خالیم دستم بشورم دستم خشک میشه دارچین خیار شکلات بادمجون دم نوش بابونه نمیتونم بخورم دستم قرمز میشه خارش

می افته