2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من کورتاژ شدم ولی شنیدم.عروسک پشت پرده خوبه برو عطاری اونا بهتر راهنماییت میکنن

❣اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❣برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستین🌹
2728

اسی ببخشید یه سوال من شنیدم اگه گل بابونه رو دم کنی تو بارداری بخوری چشم بچه سبز میشه شمام شنیدین ؟ ولی اخه گیاهش سقط میاره چی به چیه ؟

خوشبحالت مغز نداری آلزایمر نمیگیری 🌚🙌                                                                                       
۲ماه پریود بشی دفع میشه. چند هفته سقط کردی؟

هشت هفته بودم ولی در ۵ هفته رشدش متوقف شده بود

دیروز رفتم دکتر آمپول و دارو داد ولی هیچ خبری از خونریزی نیست

گفتم اگه دفع نشه باید کورتاژ بشی 😔

منم عروسک پشت پرده و دل جیگر گاو و شنیدم.

فک کنم منم ۶ میلی متر مونده بود

اولش قرص زیر زبانی گذاشتم سقط نشد کامل بعداز دوماه ک میخواسم برم دیگه کورتاژ یهو خونریزی و کامل دفع شد.همون روزش من چندساعت پیاده روی کرده بودم نمیدونم بخاطر همون بود یا نه

وزن اولیه:۹۴😢‌هدف :۶۵🏅 وزن الان:۸۱😢 👈۷۹/۹۰۰🔓    همه چیزو سپردم به خدا... 
2738
هشت هفته بودم ولی در ۵ هفته رشدش متوقف شده بود دیروز رفتم دکتر آمپول و دارو داد ولی هیچ خبری از خون ...

باز دارو بگیر.اخه جنین ۵هفته رو که کورتاژ نمیکنن.منم هشت هفته سقط کردم دوبار دارو مصرف کردم و دوماهم زمان دادم دفع شد وگرنه دکتر میگفت کورتاژ

چقدر خنده به سیمای شما می آید  
باز دارو بگیر.اخه جنین ۵هفته رو که کورتاژ نمیکنن.منم هشت هفته سقط کردم دوبار دارو مصرف کردم و دوماهم ...

دوباره هم ۳ تا آمپول پروژسترون زدم هم ۳ تا قرص زیر زبانی خوردم ولی خبری نیست

زعفران دم کردم با هل و گلاب و نبات خوردم

عرق شوید خوردم

بابونه دم کردم خوردم

چای زنجبیل و دارچین خوردم

دیگه چیکار کنم؟؟😫

دوستان من همه ی آمپولامو زدم و قرص ها رو هم مصرف کردم ولی خبری از خونریزی نیست 😔

کلی دم نوش زعفران.. بابونه..زنجبیل.. خوردم بازم افاقه نکرد 

چیکار کنم؟؟؟

به نظرتون چیزی نیست که دفع بشه یا فعلا صبر کنم؟؟