2733
2734
عنوان

خانما راهنماييم كنين

66 بازدید | 13 پست

خانما من ٣ماه سزارين كردم از ٧ماهگى حاملگيم به بعد معذرت ميخوام با شوهرم نزديكى نداشتيم،يعنى٥ماه هست ولى شوهرم اصلأ تقاضايى از من نداره نه اون مياد طرفم نه من ميرم،يعنى يه مرد اين همه صبور ميتونه باشه يا با يه زنه ديگه رابطه  داره؟البته من اين مدت به خاطره مشكلات بچه دارى هيچ يادم نيفتاده ولى الان كه فكر ميكنم شك ميكنم

خدايا آرزوى دله همرو بر آورده كن🤲🏻

فکرای بد نکن طبیعی کلا بعد زایمان سرد میشن.ب خودت برس گرمیجات زیاد بخورین تو غذاهات دارچین بریز

همیشه توکلتون ب خدا باشه ،😍😍مامان دوتا بچه ناز🙌مهدی۹۷/۰۵/۲۰🙆زهرا۹۸/۱۱/۳۰❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

گلم باخودشون حرف بزنیدشایددچاراسترس واضطراب شدند

هیچ کس اشکی برای مانریخت هرکی بامابودازما گریخت چندروزیست حالم دیدنیست حال من ازاین وآن پرسیدنیست گاه برزمین زل میزنم گاه برحافظ تفال میزنم حافظ دانافالم راگرفت یک غزل امدکه حالم راگرفت مازیاران چشم یاری داشتیم خودغلط بودانچه میپنداشتیم

بنظرمن اصلا بعیدنیس ازمردای این دوره .پرشده ازسردمزاجی مردا .قدیم کی اینجوربود دقیقا برعکس بود .

شوهرمنم الان که بچه نداریم حتی روزای تعطیل ازخداشه من کاریش نداشته باشم خوشش نمیاد.شنیدم بخاطر خ.ا هست که تومجردی کرده ذهنش فقط تجسم میخواد وتصور .وتنهایی اینکاربراش راحتتره .

آی ام امام رضایی😍.       خدایا هرچی دارم تو دادی شکرت به همه چیز   ❤  همیشه بهم  حواست هست .                         👼🏻👣❤ چند سال گذشت ولی هنوز نی نی نیومده. اما من به مهربونی خدا دلگرمم ومطمن و میدونم هروقت درست ببینه خلق بچم براش کاری نداره. پس ایشالله تا اونروز منتظر و با امید میمونم. مرسی خداجون که امام رضات روبه ما دادی. منت بزرگی سرمون گذاشتی. امام رضا روصداکن تا دست محبتش روببینی ! نا امیدت نمیکنه چون مهربونه !
يعنى خيانت ميكنه؟

ن ن من همچین حرفی نزدم عزیزم اصلا حساس نشو 

باهاش صحبت کن و حتی پیشقدم شو چون ممکنه حتی ببخشید با خودارضایی نیازشو تامین کنه تو این مدت که ی وقت شما اذیت نشی

نزار هیچی ب رابطه اتون صدمه بزنه

2738
بنظرمن اصلا بعیدنیس ازمردای این دوره .پرشده ازسردمزاجی مردا .قدیم کی اینجوربود دقیقا برعکس بود . شو ...

آره ديدم كه سايتهاى آنچنانى رفته تو گوشيش

آره ديدم كه سايتهاى آنچنانى رفته تو گوشيش

اره .مردا الان اینجوری شده فک کنم قدیماچون این سایتای مزترف نبوده وزودترازدواج مبکردن اصلا سردنبودن .

یه روانشناس گفت تواینستا که خ ا زیاد مغزشونو عادت میده که فقط تصورکنن وخلاص..خوب این خیلی راحتتره تا بخواد باخانمش ارضابشه .منم همین مشکلودارم😞

آی ام امام رضایی😍.       خدایا هرچی دارم تو دادی شکرت به همه چیز   ❤  همیشه بهم  حواست هست .                         👼🏻👣❤ چند سال گذشت ولی هنوز نی نی نیومده. اما من به مهربونی خدا دلگرمم ومطمن و میدونم هروقت درست ببینه خلق بچم براش کاری نداره. پس ایشالله تا اونروز منتظر و با امید میمونم. مرسی خداجون که امام رضات روبه ما دادی. منت بزرگی سرمون گذاشتی. امام رضا روصداکن تا دست محبتش روببینی ! نا امیدت نمیکنه چون مهربونه !
ن ن من همچین حرفی نزدم عزیزم اصلا حساس نشو  باهاش صحبت کن و حتی پیشقدم شو چون ممکنه حتی ببخشید ...

پیش قدم بشه عادت خ ا ازسرش میافته؟؟ 

منکه مدتهاس تقریبا هربار خودم جولورفتم .امابازبیمیله .یه برقی توچشاش میزنه که فیلم ببینم؟؟میگم نخییر😓😒😒

پیش قدم بشه عادت خ ا ازسرش میافته؟؟  منکه مدتهاس تقریبا هربار خودم جولورفتم .امابازبیمیله .یه ...

شوهر من مجرد بود دوست بودیم بهم گفت ببین من اینکارو میکنم ک دختر مودمو بدبخت نکنم

وقتی ازدواج کردیم همش سرشو گرم کردم حتی پیشقدم شدم غیرمسقیم بهش فهموندم خودارضایی خوب نیس و گزاشت کنار

پیش قدم بشه عادت خ ا ازسرش میافته؟؟  منکه مدتهاس تقریبا هربار خودم جولورفتم .امابازبیمیله .یه ...

نه بابا من خيلى امتحان كردم درست نميشه، تا كى ما پيش قدم بشيم احساس زن بودن به اينه كه مردت بخوادت نه اينكه واسش فرقى نكنه منم گفتم تا اون نياد منم نميرم حتى تا آخر عمر

شوهر من مجرد بود دوست بودیم بهم گفت ببین من اینکارو میکنم ک دختر مودمو بدبخت نکنم وقتی ازدواج کردیم ...

منم گفتم بهش بده .ولی مغزش فقط بااینکارراه میافته.

یعنی الان دیگه میل به رابطه باتوداره؟؟فرارنمیکنه؟

توپیش قدم شدی گرم شد؟؟چقدرپیش قدم شدی؟