2737
2734

بیچاره تا شوهرم میاد انقد بچه منو خسته میکنه سر اون خالی میکنم غر زدن جیغ حیغ بیچاده از وستم اسی شده میترسم از دستش بدم با رفتارام البته شوهرم خیلی شلختست کارای خونه بیمسئولیته اشغال بزور میبره البته کارشم سخته دلم میخواد منبع ارامش باشم براش اما یاد بعضی کاراش میفتم عصبی میشم هم بینظمه هم یسال خونم پمپ اب نداره میخواد درست کنه منو حرص میده بدترم میکنع از یطرف یه بچل وارم ۶ماهه تازه زایمانم کردم ولی هیچ کمکی ندارم خودم هستم تک و تنها چیکار کنم بتونم بهتر شمو عصبی نباشم چطوری حالمو خوب کنم

مدیتیشن انجام بده

نه تو میمانی و نه اندوه  ونه هیچ یک از مـــردم این ابادی       به حباب نگران لب یک رود قسم🌞و به کوتاهی  ان لحظه شادی که گذشت⬅غصه هم خواهد رفت...انچنانی که فقط خاطره ای ماند💭 لحظه ها عریانند👖به تن لحظه خود جامه انده مپوشان هرگز  تو به ایینه?!نـــه!ایینه به تو خیره شده است   وو اگر خنده کنی اوبه تو خواهد خندید  و اگر بغض کنی...  اه از ایینه دنیا که چه ها خواهد کرد....       سلام بر تو دووووست خلم   .ببخشید!یعنی دوست گلم✌🌸امیدم اول به خدا بعدش به ماااادرمه تو زندگی.امیداوارم حال دلت به شیرییینی شوکولات شیرییین باشه❤عضو گروه آبــــــی 💙سرگروه:@آسنات99 😍💙وزن اولیه :60 قد:166 💙وزن فعلی:60 💙هدف اول :58💙هدف دوم:56💙هدف سوم:54💙هدف اخـــــر 52😍💙     چشم وا کنم شدم باربی خوش هیکللللل😍💙من میتونم..💪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همسایه بی شعور ما اعصاب نزاشته.همین حالا بچه هفت سالشو انداخته بیرون از خونه تو راه پله و بچه داره عر میزنه خودشم اون ور داره به زمین و زمان فحش میده.خاک بر سرت اخه اعصاب نداری بچه چرا میاری اونم دوتا آشعال.

اسی ببخشید اعصابم خرد بود

من از سال ۹۰ عضو بودم 😍 ❤کاربر جدید نیستما😉
2728

وا عزیزم منم بیش از ٩ ماهه زایمان کردم تو شهر غریب دور از خانوادم زندگی میکنم بخاطر کرونا با هیچکس رفت و امد نکردم اصلااااااا اما سعی میکنم روحیمو حفظ کنم ...کتاب بخونم.موزیک .رقص. کار اینترتی

هیچکس من نیست و این قدرت منه💪تآج👑روسَر مَنِع توچِرا گِرِفتی فآزِپآدِشآیی😉

من خودم مطمئنم از تو عصبی ترم اما سعی میکنم خودمو کنترل کنم بعضی وقتا میرم یه گوشه تا کسی نباشه کمی بهتر میشم 

Πچه در دل من .......چه در سر تو .......من از تو رسیدم به باور تو ‌Π     (( تو بودی و من ))
2738
همسایه بی شعور ما اعصاب نزاشته.همین حالا بچه هفت سالشو انداخته بیرون از خونه تو راه پله و بچه داره ع ...

😐

غروبم مرگ رو دوشم طلوعم کن تو میتونی...تمومم سایه میپوشم شروعم کن تو میتونی...شدم خورشید غرق خون میون مغرب دریا...منو با چشمای بازت ببر تا مشرق رویا
همسایه بی شعور ما اعصاب نزاشته.همین حالا بچه هفت سالشو انداخته بیرون از خونه تو راه پله و بچه داره ع ...

بچه اشو تو این سرما انداخته بیرون؟؟ 😐

Πچه در دل من .......چه در سر تو .......من از تو رسیدم به باور تو ‌Π     (( تو بودی و من ))

یکم بیخیال باش عزیزم لازم نیس بخاطر هرچیزی خودتو زجر بدی

غروبم مرگ رو دوشم طلوعم کن تو میتونی...تمومم سایه میپوشم شروعم کن تو میتونی...شدم خورشید غرق خون میون مغرب دریا...منو با چشمای بازت ببر تا مشرق رویا

چیزهایی که به ذهن م میرسه  ؛ 

۱ )  یک بار بشینید  با متانت و آرامش  با همسرتون  حرف بزنیم  ، گلایه نکنید  ، فقط ازشون  کمک بخواید  ،  تقسیم کار کنید  با هم  

۲ )  کارهایی  رو که عقب افتاده  رو  لیست کنید  و تقدیم همسرتون کنید  و خواهش کنید  تا فلان زمان  حد المقدور  انجام  بدن  .

۳ )  یه  ساعتی از روز  رو هم  به خودتون و استراحت تون اختصاص بدید  ولو  نیم ساعت  !  همین  یه انرژی مجدد بهتون میده 

۴ )  با جیغ و فریاد و هیاهو  ، هیچ مشکلی  حل نمیشه ، درسته ؟  پس  آروم آروم تغییر رویه بدید 

۵ )  سوره  والعصر  رو زیاد  بخونید  ، به غذایی که می پزید و به آبی که میل میکنید

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2706