2733
2734
عنوان

اگه Dna ی شما رو باز کنیم ..ّّ.

| مشاهده متن کامل بحث + 1532 بازدید | 50 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چقدر قشنگ عزیزم واقعا احساس باارزش بودن میکنم

❤ چه حس خوبی ...

2728

عزیزم اگه اینقد مطالعه میکنی و اطلاعات داری بنظرت چرا حافظه ها اینقدر کم شدن؟ چه جوان و چه پیر همه فراموشکاریم.من خودم ۲۶ سالمه دفترچه و خودکار گذاشتم مینویسم که یادم نره .مثلا فردا ب مادربزرگم زنگ بزنم.این خیلی عذاب اوره.من خودم اهل مطالعه و جدول و اینام هستم اما واقعا افاقه نمیکنه

حالم خوبه و دوسدارم با حال خوبم حال دیگرانم خوب کنم.نمیری تا بمیرم مادرم.خدایا بابت نعمتات و بخشندگیت شکر.خدایا ممنونم که تجربه شیرین عشق رو نصیبم کردی.پسرم عاقبت بخیر بشی مادر
عزیزم اگه اینقد مطالعه میکنی و اطلاعات داری بنظرت چرا حافظه ها اینقدر کم شدن؟ چه جوان و چه پیر همه ف ...

عزیز دلایل زیادی برای کم شدن حافظه وجود داره ، زیادی مشغله ، مشکلات تیروئیدی ، مشکلات ویتامینی ، استرس و... باید بفهمید مشکل شما چیه ...

عزیز دلایل زیادی برای کم شدن حافظه وجود داره ، زیادی مشغله ، مشکلات تیروئیدی ، مشکلات ویتامینی ، است ...

والا من ازمایش دادم معمولا ۶ ماه یکبار از میدم.تا حالا نشده بگن چیزی از بدنم کمه حتی کم خونی هم اصلا ندارم باوجود زایمان.چون معمولا ب خودم میرسم.مزاجمم گرم و تر هست.ولی کلا خودم چیزای گرم بیشتر استفاده میکنم و معمولا حواسم هست ب گرمی و سردی.ولی حافظم همچنان داره بدتر میشه.کندر هم دود میکنم توش نفس میکشم.ارث الزایمرم نداشتیم هیچوقت.ولی کلا تمام کسایی که دورمن از فراموشی مینالن.دوستام فامیل خانواده.واقعا عجیبه.خدا میدونی چه اتفاقی داره واسمون میفته خبر نداریم😔

حالم خوبه و دوسدارم با حال خوبم حال دیگرانم خوب کنم.نمیری تا بمیرم مادرم.خدایا بابت نعمتات و بخشندگیت شکر.خدایا ممنونم که تجربه شیرین عشق رو نصیبم کردی.پسرم عاقبت بخیر بشی مادر
والا من ازمایش دادم معمولا ۶ ماه یکبار از میدم.تا حالا نشده بگن چیزی از بدنم کمه حتی کم خونی هم اصلا ...

انشالله که مشکلتون حل بشه ❤

2738
انشالله که مشکلتون حل بشه ❤

ممنونم😘😘

ممنون بخاطرپست زیبا و دل انگیزتون🥰

ممنون از شما❤

عزیزم اگه اینقد مطالعه میکنی و اطلاعات داری بنظرت چرا حافظه ها اینقدر کم شدن؟ چه جوان و چه پیر همه ف ...

به علت مشغله ی کاری و ایجاب زمانه.

در واقع انسان همیشه در حال تکامل بوده و با شرایط، کارائیش هم تغییر میکنه.

سلام خوب هستین چند وقت میام تاپیک ندارید .. مشتاقم به تاپیک جدید ❤🙂

سلام عزیز ممنون شما خوبین 

ممنون از لطف و مهربونیت بله انشالله در اولین فرصت تایپک جدید میزنم ...

2706