2737
2734
عنوان

نگرانیم طبیعیه بنظرتون؟

53 بازدید | 5 پست

حدود سه سال پیش با یکی از اقواممون دوست شدم و بعد چند ماه رابطمون کات شد... رابطمونم در حد دوسه بار بیرون رفتن و چندتا عکس دو نفره بود 

بعد کات شدن رابطمون‌(که از سمت ایشون بود) یه سری حرفا پشت سرم زد که مادرم اطلاع پیدا کرد و زنگ زد بهش و تهدیدش کرد که دیگه حق نداره پشت من حرف بزنه اونم حاشا کرد که من چیزی نگفتم و چشم دیگه حرفی نمیزنم و مادرمم بهش گفت هر عکس و شماره ای ام از هم دارید پاک کنید و شمارو به خیر و مارو ب سلامت... 

خلاصه همه چی تموم شد و دیگه نه صدایی از من در اومد و نه از اون و هر کدوم سرگرم زندگی خودمون بودیم 

حالا من اخیرا با یکی از اشناهامون نامزد کردم و طوری هستش که ما با خانواده همسرم فامیل نیستیم اما خانواده ی من و همسرم و فامیلامون همه با هم اشنا هستن 

من تمام فکر و ذکرم شده اینکه نکنه اون پسره که قبلا باهاش بودم بیاد چیزی (خودش یا خانوادش) به گوش همسرم برسونن... البته واقعا رابطمون کوتاه و در حد بیرون رفتن بود اما میدونم برای یه مرد سخته که عکس خانومشو کنار کس دیگه ای ببینه 

یه اظطرابی دارم مدام که باعث میشه نتونم درست از همسرم و خوبیاش لذت ببرم... همش میگم خدایا ایا اینهمه خوشبختی رو برام حفظ میکنی؟! اخه من خیلی سختی کشیدم توی زندگیم... یه جورایی ازدواج یهووییمو و خوشبختیمو هنوز نتونستم باور کنم هیچچچچ مشکلی با هم نداریم
از همین میترسم
انگار خدا جواب تمام بدبختیامو داده
همسرم از هر لحاظ عالیه
اونم دقیقا دیروز بهم گفت انقدر همه چی عالیه و دارم احساس خوشبختی میکنم که کابوسم شده نبود تو!
طبیعیه حس و حالمون؟!! 

خواهرانه راهنماییم کنید مرسی

بزرگ ترین اشتباهی که یه دختر میتونه بکنه دوستی و تیک و تاک زدن با آشنا و فک و فامیله

این کاربری دست ۵۰۰نفره،اگر اینجا احیانا خالی بستم بعدش سوتی دادم و گندش درومد،مطمعن باش،من نبودم و اون ۴۹۹نفر دیگه هستن😂

من نمیدونم همسر شما چطور آدمیه ولی من قبل ازدواج هرچی بود رو خودم گفتم که دیگه کسی نتونه پشتم حرف بزنه

من هرکس درخواست دوستی بده قبول میکنم ولی سوال چرت جواب نمیدم عکس نمیدم قد و وزن نمیگم اگه آقا باشی به ثانیه میفهمم وقتت رو هدر نده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگ چیزی گفت یا شوهرت فهمید بگو هردختری خواستگار داره با اجازه مامانم واس شناخت چنبار رفتیم بیرون فقط ک دیدم اصلا اخلاقمون جور نیست نکته کنکوریش😂اینه ک بگی با اجازه و اطلاع مامانم بوده

2731

نه حرکتی نمیکنه به هر حال هرچیزی هم بگه پای خودشم گیره ولی فک و فامیل به گوشش نرسونن،،در کل دیوار هاشا بلنده،امادگی داشته باش اگه بویی برد اصلا گردن نگیر،منکر شو

به هر حال اکثر  مردهای ایرانی مدلش اینجوریه دیگه،خودسون باعث میشن حقیقت و ازشون پنهون کرد

این کاربری دست ۵۰۰نفره،اگر اینجا احیانا خالی بستم بعدش سوتی دادم و گندش درومد،مطمعن باش،من نبودم و اون ۴۹۹نفر دیگه هستن😂