2737
2734
عنوان

کدوم رشته دانشگاهی؟

80 بازدید | 5 پست

بین رشته های روان شناسی و علوم تربیتی و رشته های مدیریتی موندم

برای خانواده ام آینده شغلی مهم اما برای خودم مهم رشته ای  ک حتی اگر تهش بیکار بودم اون رشته ب درد زندگیم بخور مثل روان شناسی این رشته رو خیلیییی دوست دارم

کلا آدم خیلی حساس و ریز بینی هستم حتی کوچکترین مساعل برام اهمیت دار از این جهت فک میکنم شاید توی روان شناسی ب مشکل بر بخورم چون باید با آدمهای متفاوت سرو کله زد اگر هر مساله ای بخواد خیلی درگیرم کن ک....

نمیدونم کلا موندم بین این رشته ها ولی درکل توی درسا روان شناسی و جامعه و اقتصاد و منطق و اینا رو خیییلی میفهمم و دوستشون دارم

میش راهنمایی کنید فقط خواهشاااااا اگر کسی تجربه یا اطلاع درستی از این رشته هایی گفتم دار بگ الکی ی چیزی نپرونین

من عشق حقوق داشتم و اومدم حقوق الان هرچقدرم برا بقیه سخته چون علاقه دارم برام سخت نیس

توهم برو چیزیو بخون ک علاقته تا سختیاشم برات شیرین بشه اینده کاری هر رشته ای داره خودت باید برا کار عرضه داشته باشی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من عشق حقوق داشتم و اومدم حقوق الان هرچقدرم برا بقیه سخته چون علاقه دارم برام سخت نیس توهم برو چیزی ...

دقیقا نگران همین آینده کاری ام

روان شناسی اینجوری میگن تا لیسانسش ک هیچی نیس بعد دکترا اگ ب درد بخور😑

2731
دقیقا نگران همین آینده کاری ام روان شناسی اینجوری میگن تا لیسانسش ک هیچی نیس بعد دکترا اگ ب درد بخو ...

روانو میتونی مطب بزنی میتونم بری تو کار مشاور تحصیلی ک پول پارو میکنن بیخودی استخدام اموزش پرورشم میتونی بشی