2733
2734
چند ماهشه ماشاالله چقدر وقت می‌زاری واسش  من دست تنهام دیگه خسته شدم نمی‌دونم چیکار کنم

۱۶ماهشه . بیشتر وقتمو براش میذارم گاهی میبینی هیچکاری نکردم فقط با پسرم سرگرم بودم و شامم حاظری اماده کردم چون عاشق بچه هستم خیلی صبر و حوصله دارم براش 

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من دخترم دوسال و ۴ ماهشه رنگارو تازه دلرم یادش میدم نقاشی میکشه واسه عروسکاش مثلا قصه میخونه حرف ...

چراانقدرکم دخترمنم۱۴ماهشه۸وخوردای

همین اول امضام میگم اگه ازپستم خوشت نیومده و...حالابه هردلیلی ازجمله یانظرم ناراضی بودی به خوبی بهم بگو من بدنیستم به خوبی که بگی به خوبی هم پاسخ میگیری پس به دلایلی که بعضی کاربرااینجاروازان خودشون میدونن وهرچی دوست داشتن وبه ذهنشون ردشد وپیاده میکنن گفتم بگم بهتون ازاین به بعد توهین کنی توهین بهت میشه تویه جمله قشنگ بگویاپستموپاک کنم نشدولازم بود عذرخواهی کنم.باتشکر😊 خدایاتوخودت میدونی چی میخام پس؛  خدایابه امیدخودت... برام دعاکن به وسعت دلت ممنون عزیزم🌺🌺هرکس خودداندوخدای دلش که چه دردیست کجای دلش😢😢خانمادرسته اینجامجازیه همدیگرونمیبینیم نمیشناسیم اماکلمات انرژی دارند  هیچ وقت حسرت زندگی آدمایی رو که از درونشون خبر نداری نخور!!!!حسادت نوعی اعتراف به حقیر بودن خویش است.. هر قلبی دردی دارد٬ فقط نحوه ابراز آن فرق دارد... بعضی ها آن رادرچشمانشان پنهان میکنند ٬ بعضی ها در لبخندشان!!!!!!خنده رامعنی به سر مستی مکنآنکه میخندد غمش بی انتهاست..نه سفیدی بیانگر زیبایی ست....... ونه سیاهی نشانه زشتی........ کفن سفید ٬ اما ترساننده است: وکعبه سیاه ٫ اما محبوب ودوست داشتنی است.....انسان به اخلاقش هست نه به مظهرش.....قبل از اینکه سرت را بالا ببری ونداشته هایت را به پیش خدا گلایه کنی..... نظری به پایین بیندازو داشته هایت راشاکر باش❤️❤️..
ماشاالله وزنشم عالیه

ن بابا کمه خیلی لاغره

زنی را می شناسم من*که در یک گوشه ی خانه،میان شستن و پختن؛درون آشپزخانه*که می گوید پشیمان است*چرا دل را به او بسته؛کجا او لایق آنست؟*و با خودزیر لب گوید:گریزانم از این خانه*ولی از خود چنین پرسد:چه کس موهای طفلم راپس از من می زند شانه؟!* زنی را می شناسم من که نای رفتنش رفته*قدم هایش همه خسته*دلش در زیر پاهایش*زند فریاد:دگر بسه
2731
الان ك هوا سرده چجوري ميبرشون حموم واسه من دخترم هر موقع ميبرم سرما ميخوره

دختر من یه روز درمیون میره حموم ولی من از اول تا آخر آب میریزم روش تا یخ نکنه سعی میکنم نهایتا نیم ساعته بیاد بیرون بعدم زود خشکش میکنم و لباس گرم و اکثرا لالا

دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪

پسرم ۲۷ماهشه رنگارومیگه تاده باهم میشماریم میگه عاشقه آهنگه یک تیکه شوحفظ کنه هی میخونه کلمه زیادمیگه جمله میگه گوشیوبرمیداره عکسشوتووات ساپ فرستاده این اون عاشق آچارپیچ گوشتیه فوری اگه ببینه میاره ماشینامثلاتعمیرمیکنه سنشومیگه بادستاش به زورانگشتاشوجمع میکنه دورونشون بده اسم میوه هاروبلده اسم غذاهاروبلده به زور۱۱کیلوعه

کاربری قدیمیم اونجوری نگام نکن😏دردبگیری جدیدشعبه ۲هستم اولی روخودم بادستای خودم تخریبش کردم😫
2738
باید تو هم گازش میگیری.جای منم گازش بگیر

باباش بادوم خریده بود از اون بادوم سنگی ها که با پوستن 

من نشستم پیشش بزور حرف میزنه تازه زبونشم شیرینه 

به من میگه عمه اونا بادوم نیستنا بابام خریده سیب زمینی کوچولو ان بهشون دست نزن باشه 😐

ولی خیلی جلو هست ماشاالله

اره ماشالله خونواده همسرم خیلی زیاد باهوشن به باباش رفته . چون خیلی پرحرفم و زیاد باهاش حرف میزنم خیلی زود به حرف اومد

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  

دختر من عاشق انار و نارنگی و سیبه برای همین اسم اینارو هم خوب بلده😂

دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪
باباش بادوم خریده بود از اون بادوم سنگی ها که با پوستن  من نشستم پیشش بزور حرف میزنه تازه زبون ...

خخخخ خ.بخورش من بودم میخوردم تموم شه.اسفند دود کن چشمش نزنیم ناخواسته 

خدایا از اینکه پسر کوچولو بهم دادی شکر