2737
2734

بله پسرم حرف میزنه رنگارو بلده شعر میخونه  خیلی باهاش تمرین میکنم بازیای مختلف میکنیم 

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بچه من بیست و دو ماهشه

حرف فقط در حد مامان بابا جوجو

ببعی

زیاد حرف نمیزنه فقط با دست اشاره میکنه

بچه من ده کیلو و نیم

بچه شما چطور؟؟؟؟

نه ماه انتظارو و یک عمرنگرانی،حس آزاد دخترانه را به مهر مادری بخشیدن،بزرگترین ایثار یک زن است...دخترم دنیامه...
الان ك هوا سرده چجوري ميبرشون حموم واسه من دخترم هر موقع ميبرم سرما ميخوره

سعی کن شب موقع خواب ببریش که تا بیاد بیرون بخوابونیش اینطوری مریض نمیشه

الا بذکر الله تطمئن القلوب💝💝

من دو سال  و 7ماه دو سه تا رنگ 5 6 تا شعر و دو تاقصه شمردن تا 15 و انگلیسی تا 10 از aتاk بلده خخخخ کامل حرف میزنه حرفای قلمبه سلمبه تو طول روز یکم دوچرخه سواری و یکم نقاشی و شعر خوانی و بقیشم جم کیدز میذارم ادنجام گاهی چیز یاد میگیره و با پدرشم قایم موشک و این چیزا بازی میکنه وزنشم 14 کیلو و لاغر و بدغذا

زنی را می شناسم من*که در یک گوشه ی خانه،میان شستن و پختن؛درون آشپزخانه*که می گوید پشیمان است*چرا دل را به او بسته؛کجا او لایق آنست؟*و با خودزیر لب گوید:گریزانم از این خانه*ولی از خود چنین پرسد:چه کس موهای طفلم راپس از من می زند شانه؟!* زنی را می شناسم من که نای رفتنش رفته*قدم هایش همه خسته*دلش در زیر پاهایش*زند فریاد:دگر بسه
2738

من دخترم دوسال و ۴ ماهشه

رنگارو تازه دلرم یادش میدم

نقاشی میکشه

واسه عروسکاش مثلا قصه میخونه

حرفم میزنه تا حدودی

توپ بازی میکنه

خمیر مجسمه میدم دستش بازی میونه

چون خودم درس میخونم به نوشتن و نقاشی بیشتر علاقه نشون میده

وزنش کمه ۱۰۵۰۰

تیکر روز کنکوره..... کنکوری که قرارهست منو به آرزوهام برسونه😊
الان ك هوا سرده چجوري ميبرشون حموم واسه من دخترم هر موقع ميبرم سرما ميخوره

تو حموم خشکش کن و لباس تنش کن بعدشم یه پتو کوچیک بزار دم در حموم بپیچش تو پتو ببرش یه کلاهم بزار دم حموم بزا سرش من دختر خالمو اینطوری میبرم😂😍

من یه دختر لوس نازنازوعه مامانی ام🤪بدبخت مامانم چی میکشه از دست من🥺یه دختر که همه اتاقش صورتی و دنیای صورتی داره💟یه دخی که نوتلارو میشینه یه نفر کلشو میخوره😂یه دختر که هروز لاکشو تمدید میکنه💅یه دخی که هروز با لباس مجلسیاش با مامانش قر میدههه💃
بله پسرم حرف میزنه رنگارو بلده شعر میخونه  خیلی باهاش تمرین میکنم بازیای مختلف میکنیم

چند ماهشه ماشاالله

چقدر وقت می‌زاری واسش 

من دست تنهام دیگه خسته شدم نمی‌دونم چیکار کنم

دختر من ۲۲ ماه و نیمه ست ۱۲ کیلو خیلی کلمه میگه مامان بابا خاله دایی عمو آقاجون آب به پتو میگه پَ بَ😂 خیلی کلمه میگه اما جمله بندی نداره از ۱ تا ۱۰ هم میتونه بشماره اما درمورد رنگا تا حالا باهاش کار نکردم😐

دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪

دختره من ۲۱ ماهشه تقریبا ۱۳ ۱۴ کیلویه کلمه زیاد میگه جمله هم فقط دو کلمه ای باشه میگه رنگارو نه بلد نیست ولی یه بازی فکری داره مهره هارو جای خودشون میزاره بعداز ظهرها یک ساعت و نیم میخوابونمش الانم فسقلیم خوابه

میشه تاپیک اخرم کمکم کنید

دخترم۱۴ماهشه نه رنگ بلدنیست😁کلمه میگه

همین اول امضام میگم اگه ازپستم خوشت نیومده و...حالابه هردلیلی ازجمله یانظرم ناراضی بودی به خوبی بهم بگو من بدنیستم به خوبی که بگی به خوبی هم پاسخ میگیری پس به دلایلی که بعضی کاربرااینجاروازان خودشون میدونن وهرچی دوست داشتن وبه ذهنشون ردشد وپیاده میکنن گفتم بگم بهتون ازاین به بعد توهین کنی توهین بهت میشه تویه جمله قشنگ بگویاپستموپاک کنم نشدولازم بود عذرخواهی کنم.باتشکر😊 خدایاتوخودت میدونی چی میخام پس؛  خدایابه امیدخودت... برام دعاکن به وسعت دلت ممنون عزیزم🌺🌺هرکس خودداندوخدای دلش که چه دردیست کجای دلش😢😢خانمادرسته اینجامجازیه همدیگرونمیبینیم نمیشناسیم اماکلمات انرژی دارند  هیچ وقت حسرت زندگی آدمایی رو که از درونشون خبر نداری نخور!!!!حسادت نوعی اعتراف به حقیر بودن خویش است.. هر قلبی دردی دارد٬ فقط نحوه ابراز آن فرق دارد... بعضی ها آن رادرچشمانشان پنهان میکنند ٬ بعضی ها در لبخندشان!!!!!!خنده رامعنی به سر مستی مکنآنکه میخندد غمش بی انتهاست..نه سفیدی بیانگر زیبایی ست....... ونه سیاهی نشانه زشتی........ کفن سفید ٬ اما ترساننده است: وکعبه سیاه ٫ اما محبوب ودوست داشتنی است.....انسان به اخلاقش هست نه به مظهرش.....قبل از اینکه سرت را بالا ببری ونداشته هایت را به پیش خدا گلایه کنی..... نظری به پایین بیندازو داشته هایت راشاکر باش❤️❤️..
2706