2410
2553
عنوان

باردارا ی لحظه میایین 🌹

74 بازدید | 13 پست

سلام بچها من تازه شدم ۱۱ هفته، اصلا درد و گرفتگی نداشتم ولی از دیروز هراز گاهی زیر دلم یا کمرم درد و حالت کشیدگی و سفت شدن داره شیافم از اول دارم استفاده میکنم، چیکار کنم؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

عزیزم من ازاول این دردو دارم تاالان ک ۱۲هفتم...طبیعیه کاملا چون رحمت داره ازلگن میاد ب سمت شکمت ورحم داره بزرگ مبشه این کشیدگی رباطاس ک باعث دردمیشه شیافاتو بذار وخیلی سرپا واینستا واستراحت کن تا دوسه هفته دیگه خوب میشیم ایشالا

یه بارفرصت وشانس زندگی تواین دنیابهت داده میشه پس همیشه درلحظه حال باش ولذت ببر.هیچ آینده ای وجودنداره..اگه میخوای روحت تازه بشه ویه حالی به خودت وبدنت بدی حتما مدیتیشن کن..امتحان کن ضرر نداره...شکرگزاری تورو توبالاترین فرکانس قرارمیده پس یادت نره هرلحظه شکرگزارباشی...کمک خواسی درزمینه آرامش ونزدیکی به خدا ومدیتیشن و جهان هستی،درحدتوانم درخدمتم..دوستون دارم دوستای من❤️💙💚💜
علامت خطر نباشه یوقت، آخه سرویکسم کوتاهه

سرویکست چنده؟ مال منم تقریبا کوتاه بود سه ماه اول رو مسیر طولانی تو ماشین نشین پیاده روی نرو کار سنگین نکن استراحت کن بیشتر هیچی نمیشه نترس من دوبارم لک دیدم یه هفته شیاف گذاشتم اونم رفت 

انتظار فقط زمانی قشنگه که اومدن تو بهش پایان بده پسرم❤
2714
سرویکست چنده؟ مال منم تقریبا کوتاه بود سه ماه اول رو مسیر طولانی تو ماشین نشین پیاده روی نرو کار سنگ ...

۳۰ ، همه رو رعایت میکنم، دکتر گفت استراحت کن واسه سونو بعدی ببینم چه تغییری میکنه شاید سرکلاژ بشی 

۳۰ ، همه رو رعایت میکنم، دکتر گفت استراحت کن واسه سونو بعدی ببینم چه تغییری میکنه شاید سرکلاژ بشی&nb ...

من۳۱ بودم سونویی رو که دادی مثانه ات پر بود یا نیمه پر من اول بار نیمه پر بود ۳۱ بود دوم بار کلا رفتم یه جای دیگه با مثانه ی پر ۴۱ بود 

انتظار فقط زمانی قشنگه که اومدن تو بهش پایان بده پسرم❤
من۳۱ بودم سونویی رو که دادی مثانه ات پر بود یا نیمه پر من اول بار نیمه پر بود ۳۱ بود دوم بار کلا رفت ...

مثانه ام بیش از حدددد پر بود، جوری که دکتر خودش گفت چه خبرهههه😂😂