2737
2739

تغیر رشته الان خوب نیست.من دوازدهم کامپیوتر  هستم.تعیرر رشته یعنی نابودی ایندت.الان مجازیه چیزی نمفهمی تموم چیزای که کنکور قبول میشی مشترک با ریاصی هست.تغیر رشته یعنی تباهی

💙تُݧْسی کَٵَنَّکَ لَمْ تَکٌنَ💙               #همیشه_عشق_باشد_همیشه_برکت.        #باشگاه_پرواز                     #استقلالی_درجه_یک

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5730046/خانمای-کرمانی-بیاین-

عکس

اگه میخوای بری حتما برو که بعدا مثل الان من پشیمون نشی عاشق ریاضیم و الان 12 همم و دوره برای تغییر رشته الان تجربیم 

انشاءلله امضای خدا پای آرزوهاتون   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

تغییر رشته اصلا خوب نیست دوستم  تغییر رشته داد خیلی اذیت شد

میشه برای اینکه به آرزوم برسم یه صلوات بفرستین واسم؟💙 با افتخار بلینک هستم 😍💖لطفا تو تاپیک هایی که درباره بلک پینک یا گروه های دیگه کره ای هست تگم کنید💖💖
تغیر رشته الان خوب نیست.من دوازدهم کامپیوتر  هستم.تعیرر رشته یعنی نابودی ایندت.الان مجازیه چیزی ...

یعنی کنکور فنی به جز کاپمپیوتر رشته های دیگه هم میشه رفت

اینکه مجازیه کار رو سخت می‌کنه من خودمم تغییر رشته دادم یکم سخت هست ولی هدف خیلی مهمه اگر هدف داری ن ...

شما تغییر رشته دادین به ریاضی یا رشته دیگه؟

2738
یعنی سخته؟

خودت خسته میشی اول باید فرم پر کنی بعدش شاید بهت بگن یه سری از امتحانای اون رشته ایی که میخوای بری و بدی اگه تو اونا قبول شدی قبولت میکنن. منکه سال پیش دبیرستانم تموم شد رشتمم ریاضی بود دوستم از سال یازدهم تغییر رشته داد به تجربی و زیست اونارو امتحان داد بعد اینکه قبول شد گذاشتن بره تجربی

میشه برای اینکه به آرزوم برسم یه صلوات بفرستین واسم؟💙 با افتخار بلینک هستم 😍💖لطفا تو تاپیک هایی که درباره بلک پینک یا گروه های دیگه کره ای هست تگم کنید💖💖
2706