2737
2734

خاهرم هس.اما طرحع استخدام نیست.۵/۶میلیون میگیره

من یه تازه عروسم که بالاخره شدم خانوم خونه آبی خودم💙🤗دوستت دارم خونه نقلی من.....دوسش دارم اونو🔥🌠اونی که مث پاستیل خوشمزس....مث لازانیا جذاااابه🥰😘❤️تاریخ شروع زندگی.......99/8/8......رویاهاتو باور کن💌🍃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بعد طرحش چی دوباره مشغول میشه ؟

باید استخدامی قبول شه خب

الان چند بار استخدامی داده قبول نشده .طرحشم دو ساله بود سه ماه دیگه تمدید کرد ولی دیگه بیشتر ازون بیمارستان قبول نکرد فعلا بیکار نشسته تا موقع ازمون استخدامی

من یه تازه عروسم که بالاخره شدم خانوم خونه آبی خودم💙🤗دوستت دارم خونه نقلی من.....دوسش دارم اونو🔥🌠اونی که مث پاستیل خوشمزس....مث لازانیا جذاااابه🥰😘❤️تاریخ شروع زندگی.......99/8/8......رویاهاتو باور کن💌🍃
2738
طرح مگه نگفتن تمدیدش 30 ماهه؟کلینیک ها که میتونن کار کنن

اره کلینیک میتونه ولی خب شهرستان ما کلینیک نداره مگ بره شهر بزرگتر

خب این سی ماهش فک کنم تموم شد دقیق نمیدونم

کلا سی ماه نه اینکه تمدید سی ماه

بعدشم تو صف هوشبری خیلی بودن شهرستانمونم دوتا بیمارستان بیشتر نداره هی باید پرسنلشو عوض کنه که صف طرح به همه برسه

2706