2726
عنوان

حريم شخصي

48 بازدید | 2 پست

تجاوز فقط تجاوز جنسی نمیتونه باشه...

تجاوز به حریم شخصی !

یک مسئله ی خیلی بزرگه که توی جامعه متاسفانه رواج داره

برای مثال یک خانومی که لباس کوتاهی به تن داره یا آرایش غلیظی کرده بعضیا با چشماشون یا حتی ممکنه بخوان با حرفاشون آزارش بدن

یا همین اتفاق برای آقایی میفته که یا موهای بلندی داره یا تیپ رنگی یا هرچیزی از این قبیل باشه 

مردم به خودشون اجازه میدن که درباره اون شخص نظر بدن و توجهی به اینکه هرکسی میتونه هرچیزی میخاد باشه ندارن!

کاش میشد سرها رو باز کرد به داخلشون نگاه کرد ببینیم چی جای عقل اونجا میذارن که نمیتونن به حریم خصوصی اشخاص احترام بذارن...

|☾

اين كاربري دست دو نفره بخدا !!!!🤦🏻‍♀️لطفا كسايي كه متعصبن روي عقايدشون و نميتونن با مخالفت كنار بيان و قراره توهين كنن، ريپلاي نكنن منو-_-

گاهی اوقات ما خودمون هم باعث میشیم این اتفاقات برامون بیفته. خودم بشخصه دیدم خانمی که ساپورت نازک تنگ پوشیده شرتم زیرش نداره همه جاشم مشخصه. سر چهارراه دولا شده از دست فروش جنس بخره.منه زن چشمم بهش خورد از مردای دیگه که انتظاری نمیشه داشت. 

الان دوستان میان میگن ما حق نداریم قضاوتش کنیم هر کی هر جوری دوست داره لباس میپوشه. باید یاداوری کنم که تو خود اروپاشم اینطور لباس پوشیدن نشونه ی چیزای دیگه اس که اسمشو نمیارم. وقتی جامعه اینطوره من خودمو جمع و جور میکنم که اتفاقات بدی برام نیفته

گاهی اوقات ما خودمون هم باعث میشیم این اتفاقات برامون بیفته. خودم بشخصه دیدم خانمی که ساپورت نازک تن ...

اره اينكه نگاهمون جلب بشه چيز طبيعيه...مثلا يكي موهاشو نارنجي بكنه خب ادم چشش بهش جذب ميشه ي لحظه..

ولي اينكه بيايم ب بغليمون بگيم اره اينو نگا معلوم ني مثلا عقده توجه داره موهاشو هفت رنگ كرده!

اين درست ني . شايد دوس داره اصلا توجه روش باشه ب ما ربطي نداره...

حرفم اين بود...مگرنه درست ميگيد خب توجه جلب ميشه 

اين كاربري دست دو نفره بخدا !!!!🤦🏻‍♀️لطفا كسايي كه متعصبن روي عقايدشون و نميتونن با مخالفت كنار بيان و قراره توهين كنن، ريپلاي نكنن منو-_-

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.