2733
2734
عنوان

خانم ها بیاین درد دلامو بگم

373 بازدید | 35 پست

سلام دوستان وقتتون بخیر دلم خیلی گرفته الان ماه هفت بارداری هستم از اطرافیانم گله دارم خیلی بهم بی توجهن ،کارام مونده هیچ کی کمکم نمیکنه شوهرم ۲ماه پیش بهم خیانت کرد در حد چت بود البته ولی دلم پاک نمیشه زندگیم سرد شده نمیتونم ببخشمش همش سرسنگینم باهاش احساس میکنم اونم خسته شده از من.

هیچی نخریدم هیچ کس نمیاد باهام بریم خرید بچه رو انجام بدم خیلی تنها شدم سنگین شدم بیشتر وقتا حالت تهوع دارم خستم، 

این بی مهری ها بدترم میکنه،بابامو ۸ماه پیش از دست دادم مامانمم ناراحتی روحی داره با شوهرمم دعواشون شده الان شوهرم و خانوادم قهرن باهم خیلی کلافه ام 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

به مادرتون حق بدید غم بزرگی دارن... خودت پاشو همت کن

وقتی خودت برا خودت کاری نمیکنی چه انتظاری از بقده داری... پاشو خودت برو بخر میتونی از کانال هم لباس سفارش بدی که تو این کرونا کمتر بری بیرون 

لازم نیس هر چی به ذهنت میرسه بخری

با همسرتون اتمام حجت کنید دیگه کارشو تکرار نکنه 

شما هم بیشتر محبت کن زندگی, بالا پایین داره سعی کن مدیریتت خوب باشه

2738
چقد سخت فدلتشم  😭😭

شوهرم خیلی پررو شده هم منو تنها میزاره هم میگه چرا این طوری برخورد میکنی وقتی بهش علتو میگم میگه اوه برو بابا انگار چکار کردم چند تا چت بوده حالا 😔 چه جوری اونو دیده شماره داده بهش ز زده چت کرده چقد یی معرفت میتونه باشه ....

حالت رو درک میکنم اول سعی کن با همسرت ارتباطت رو خوب کنی وباهاش بری برا بچت خرید کنی ان شالله با اومدن بچت زندگیت شیرین میشه اگر مادر شوهر داری با اونا رابطت رو خوب کن که در سختیهای زندگی کنارت باشند

عزیزم این حس ها بخاطر بارداریه زیاد خودتو ناراحت نکن برایه نی نی خوب نیس  خدا رحمت کنه پدرتون ...

فقط میخوام این دو ماه به سلامتی بگذره تموم بشه 

ممنونم عزیزم روح رفتگانتون شاد

حالت رو درک میکنم اول سعی کن با همسرت ارتباطت رو خوب کنی وباهاش بری برا بچت خرید کنی ان شالله با اوم ...

با اونا رابطم خوبه ولی از کارای شوهرم چیزی نگفتم بهشون به نظرتون بگم؟

وای بیچاره بچت همه این حسا بهش منتقل میشه😰من یه دختر دایی دارم خیلی دلمرده و افسردس بعد مادرش سر ای ...

با این ک از صبح تا شب تنهام خیلی سعی میکنم شاد باشم اهنگ میزارم براش قران میخونم و... ولی کلا دلم نسبت به اطرافیانم سیاه شده وقتی میبینمشون نمیخوام حتی حرف بزنم باهاشون

با اونا رابطم خوبه ولی از کارای شوهرم چیزی نگفتم بهشون به نظرتون بگم؟

نه نگو چون روش باز میشه ولی سعی کن ارتباطت رو با همسرت بیشتر کنی خلایی حس نکنه قهر بودنات باعث میشه اون از جای دیگه شادیهاش رو جبران کنه خوش رفتار باش کلا که بهت عادت کنه اهمیت بده برات 

به مادرتون حق بدید غم بزرگی دارن... خودت پاشو همت کن وقتی خودت برا خودت کاری نمیکنی چه انتظاری از ب ...

من میخوام کاری بکنم نمیزاره شوهرم. دست و پام بسته س میگم خودم میرم میگه نه باهم میریم باز میگم باشه کی بریم میکه خبر میدم هرروزی کار نداشتم بعد میبینم کارم نداشته و با پسرعمش رفتن دور دور بزنن خب چی بگم من با این اوصاف میتونم اصلا بخندم و زندگیمو مدیریت کنم

2706