2058
2079
عنوان

یکی امروز صبح بیدارم کرد

257 بازدید | 38 پست

کارگر ساختمونی داریم باید صبح زودتر بیدار میشدم غذا میپختم .

صبح یک نفر بیدارم کرد گفت پاشو ساعت هشته .

منم بیدار شدم دیدم دقیقا ساعت هشته🤔🤔

دیروزم همین اتفاق افتاد . 

به نظرتون چرا اینطوری میشه

🌟خدایا شکرت که منو به همه آرزوهام میرسونی🌟
من با متخصصین زنان این سایت بصورت آنلاین صحبت کردم نتیجه گرفتم. به نظرم یه سر به سایت‌شون بزن.
 کلیک کن
2077
2050
2081
نمیدونم . یکی صدام کرد. کسی پیشم نیست که

من بودم🙌🙌😅

از خدا دیگر هیچ نمیخواهم ، دیگر هیچ آرزویی ندارم ، رویایم را میخواستم که به آن رسیدم ، دنیا را میخواستم که آن را به دست آوردم ، رویایی که همان دنیای من است، و تویی که همان دنیای منی….

ضمیر ناخودآگاه 

من وقتی با فکر یه ساعت مشخص میخوابم اینجوری میشم

دخترمعلق سابقم اون اکانتم معلق شده  5 راه خودکشی بدون درد......................واقعا میخوای تا اخرش بری  حالت خوبه؟  خیلی خب! من دوبار خودکشی کردم  از اولیش ی معده درد برام موند از دومیشم شرمندگی جلو داداشم   البته میخوای خودکشی کنی بکنا راحت باش ولی دوتا چیزو تو زندگیت بدون. یک اینکه مشکلا دو دستن یا مسیله هستم و حل میشن یا مشکلن و میگذرن دو اینکه خدا حواسش بهت هس. افسرده بودم رابطه هام خراب بودن تو کارم به بن بست خورده بودم رفیقامو از دست داده بودم از خانوادم دور بودم هیچی نداشتم هیچکسو نداشتم. کل سرچ گوگلم درباره خودکشی بود. تا اینکه به خودم اومدم. به دکترم گفتم من قرص نمیخورم گفت بخوور گفتم نمیخورممم ینی عرضه من از دوتا قرص زپرتی کمتره؟ خودم میخوام حال خودمو خوب کنم. همه چی خود به خود اوکی شد تک تک اتفاقای خوب واسم افتاد  یه چیزیو خوب فهمیدم. باور داشته باشم که یه روز خوب میاد  
1718