2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من درست میکنم تو ظرفای یک بار مصرف

میریزم میزارم فریزر مامانم برنج وخودش درست

میکنه شاید تا یه ماه بخوره

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
2720

وای خدای من  ،نخورید اخه .

دوهفته.

بنظرخودت اون ویتامین و... محفوظ میمونه تو اون غذا ؟

عزیزم من حتی مرغ و ماهی و گوشت

ب شوهرم میگم روزی که میخوام بپزم،ب همون اندازه میخره.

نمیذارم تو فریزم چیزی بمونه مگر جبوبات.

اونم ن زیاد.مثلا لوبیا و نخود لپه میپزم در حد دو سه وعده میزارم فریزر

وای خدای من  ،نخورید اخه . دوهفته. بنظرخودت اون ویتامین و... محفوظ میمونه تو اون غذا ؟ عزیزم ...

میدونم کلم منم فقط تا یهفته شده اونم کاهی در ماه قرمه سبزی ک یبار درست میکنم دو وعده میکنم بطور یک هفته یا کمتر فریز میکنم 

ولی اینبار طول کشید گفتم بپرسم 

میندازم دور احتمالا 

2714
ایول به مامانت 😂

اره واقعا خیلی زحمت میکشه 

ولی جدیدا دیگه حوصله نداره 😄

حالا تا چند وقت تو فریزر بمونه خراب نمیشه؟ چون میخوام خودم بپزم دیگه

سه روز اوکیه؟ من میترسم مریض شم 😂آخه زود  مسموم میشم و معده درست درمونی هم ندارم 🤦🏻‍♀️

اره واقعا خیلی زحمت میکشه  ولی جدیدا دیگه حوصله نداره 😄 حالا تا چند وقت تو فریزر بمونه خراب ...

تو فریزر غذا میکروب نمیگیره که بخای مسموم شی عزیزم. من خودم رو بیرون موندن حساسم مثلا برنج بیرون بمونه یکی دو ساعت... و حتی تو یخچال هم غذایی که بیشتر از ی روز بمونه رو اصلا دلم نمیاد بخورم ولی تو فریز دو سه ماهم بمونه بنظر من مشکلی نداره.... فقط بعضی از خواصش ممکنه کم شه که در این مورد اطلاعی ندارم

هر چند خاصیت انجنانی‌ نداره ولی قرمه سبزی‌ مونده همیشه خوشمزه است‌ شوهرم میگه قورمه سبزی درست کن بذار چند روز بمونه بعد گرم کن بخوریم‌ خوشمزه تر هست

موی فر داری شما و دلربایی میکنی   دلبر مو فرفری در دل خدایی میکنی   
2706