2737
2734
عنوان

برای سزارین بیهوش بودین یا بیحس ؟کدوم بهتره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 561 بازدید | 73 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
والا اسمش رو شنیدم اما نمیدونم کجا    

من یه بار برای قبل بارداری رفتم پیشش ی بارم تستم مثبت شد که سونو داد برای ۴ بهمن ..تامین اجتماعی هم میاد ‌.مطبم داره ‌‌‌.نمیدونم خوبه بده نمیدونم کجا برم 

برای همه داده ها و نداده هایت ک در راهند شکر ..شکر برای پسرم همسرم پدر و مادرم و خواهرم💞
شما دکترت همین خانم صراف زادست؟ وقت زایمان کی؟ کجا میخوای زایمان کنی؟

اره همینه ۶ هفته ام تازه ..

برای همه داده ها و نداده هایت ک در راهند شکر ..شکر برای پسرم همسرم پدر و مادرم و خواهرم💞
شما دکترت همین خانم صراف زادست؟ وقت زایمان کی؟ کجا میخوای زایمان کنی؟ 

هنوز سونو اولیه رو نرفتم

2738
اره همینه ۶ هفته ام تازه ..

آخی هنوز اول حاملیگیته؟ مبارک باشه و خوش قدم من پیش سه تا دکتر رفتم قبل بارداری مریم نوروزی که توتامین اجتماعی خیابان فرهنگ دو بار برای آزمایش و.... رفتم خیلی حوصله جواب دادن به منو نداشت زود ویزیت می‌کرد همه رو میفرستاد بیرونحالا شاید تو مطبش خوب باشه نینوش نوری سمیع هم رفتم هم تامین اجتماعی هم مطبش  بسیار خوش برخورد و با تجربه اما بخاطر یه دارو که برام تجویزکردقبل بارداری که حساسیت گرفتم ومنو فرستاد پیش دکتر پوست دیگه پیشش نرفتم تا دو ماه بعدش که باردار شدن رفتم دکتر یدک دکتر نوری سمیع و یدک خوبن 

آخی هنوز اول حاملیگیته؟ مبارک باشه و خوش قدم من پیش سه تا دکتر رفتم قبل بارداری مریم نوروزی که توتام ...

من دوس داشتم پیش دکتری برم که منو با همسرم ویزیت کنه یعنی همسرم باهام بیاد تو اتاق دکتربر عکس خیلی دکترای دیگه که آقا نباید تو مطب باشه... دکتر یدک آقا رو هم راه میده تو

آخی هنوز اول حاملیگیته؟ مبارک باشه و خوش قدم من پیش سه تا دکتر رفتم قبل بارداری مریم نوروزی که توتام ...

اره همین اولین ماه که اقدام کردم خداروشکر شد و من اصلا فکرشو نمیکردم ..این دکتر هم حوصله داره خوبه ..من دوبارتا الان پیشش رفتم که خوب بود با اینکه مطب نبودوقت گذاشت ..من تامین اجتماعی جانبازان رفتم ..ولی برای زایمان نمیدونم چیکار کنم ..میخوام سزارین بشم

اره همین اولین ماه که اقدام کردم خداروشکر شد و من اصلا فکرشو نمیکردم ..این دکتر هم حوصله داره خوبه . ...

از دکترت بپرس کدوم بیمارستان‌ها میره اگه تامین اجتماعی هست پس حتما رسول اکرم هم میره اما احتمال میدم یکم سخت بگیرن واسه سزارین چون دولتیه... اما اگه بچه بریچ باشه یا به صلاح خودت باشه گیر نمیدن اما به نظرم برای زایمان طبیعی یه هیچ وجه فکر رسول اکرم نباش

من بیحسی بودم ماه پیش زایمانم بود. سوزنش که دردش قابل تحمل بود، نشستم رو تخت پاهام صاف کردم سرم اوردم پایین دستام رو زانوهام سوزن رو زدن ،بلا فاصله پاهام خواب رفت و از کمر به پایین بیحس شدم. وقتی بیحس شدم سوند زدن برام و هیچی نفهمیدم. موقع عمل هم همه چیز مثل فشار کشیدگی همه رو حس میکردم بجز درد. بعدش هم که بچه دنیا اومد بردنم ریکاوری اونجا هم تا چند ساعتی بالشت زیر سرم نزاشتن هیچ سردرد و گردن دردی نگرفتم خداروشکر. فقط وحشتناک ترین قسمتش موقع بلند شدن و راه رفتن بود که مردم و زنده شدم😁

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤