2733
2734
عنوان

گوشم

158 بازدید | 5 پست

نمیتونم با این مشکل لعنتی کنار بیام خیلی سخته خیلی دلم میسوزه اعصابم داغونه چند ماه پیش با شوهرم دعوام شد انقدر محکم زد تو گوشم که گوش چپم رو از دست دادم دکتر رفتم ولی فایده نداشت چند تا دکتر خوب دیگه هم رفتم ولی گفتن خوب نمیشه گوش چپم کر شد حالا هرجا که میرم باهام حرف میزنن من نمیشنوم خیلی سخته خیلی سمعک میذارم فایده نداره اذیت میشم نمیدونم چی بگم چند ماهه پیش به شوهرم دعوام شد چون اصلا بهم محبت نمیکرد توجه نمیکرد منم تشنه ی عشق و مجبتش بودم به خاطر جلب توجه شوهرم اشتباه کردم رفتم با یه اقایی تو واستاپ چت کردم چت کاملا معمولی و ساده اصلا حرف بدی توش نبود شوهرم بعد از دو ساعت متوجه شد و سیلی محکمی به گوشم زد و گوش چپم رو از دست دادم اون سیلی حقم بود ولی گوشم دیگه حقم نبود که ناقص بشه کر بشه اشتباه کردم میدونم با شوهرم بعد از چند ساعت اشتی کردیم با‌کلی منت که کشیدم منو بخشید ولی دیگه زندگیمون مثل اول نشد چون هم من گوشم رو نمیتونم فراموش کنم هم شوهرم تا بجثمون میشه اون شب رو میگه که با مردها چت کردم منم گوشم رو که از دست دادم رو میگم زندگیم خراب شد من دیگه شوهرم رو دوست ندارم گوشم رو میخوام نمیتونم باهاش کنار بیام داغون شدم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731