2737
2734
عنوان

همیشه خانوادم افسرده ترین بودن!

395 بازدید | 16 پست

تو جمع های خانوادگی 

حتی بین خاله و دایی ها 

مامانم همیشه نالان بود بااینکه سنی نداره خودشو شبیه پیرزنا کرده ، لباس پوشیدنش، رفتارش ، همش میگه بدنم درد میکنه نمیتونم حتی بشینم 

هزار بار رفته دکتر هیچیش نبوده 

همش میگه من سنی ازم گذشته( متولد ۵۴) 

خواهرمم ساکتو اروم 

برادرمم همینطور 

منم افسرده کردن 

دیگ از زندگیم بیزارم.

تهِ تهش ۴ سال دیگه به همه آرزوهام میرسم•!!♥️🏡💍💎👒👨‍👩‍👧‍👦👵
ازدواج کنی بری خونه خودت راحت میشی

وای اره . بخدا ارزومه . هزارتا مشکل دارم تو خانوادم . 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
والا خیلی بهتر از خونواده های دعوایی و ببخشید وحشی هست که.بعضیام از اون طرف انقد بدهستن و سر صدا دار ...

باور کن دعواها سرجاشن . من اگ ب مامانم بگم صدای تلویزیون زیاده انقدر غر میزنه ظرفارو تو هم میکوبه ک بگم گوه خوردم . حسسسساسسسسسس رو هر حرف ساده ای

2738
وای اره . بخدا ارزومه . هزارتا مشکل دارم تو خانوادم . 

منم مامانم اینطوری بودو هست دیگه ازدواج کردم رفتم سرخونه زندگیم خیلی کم میرم اونجا تلفنیم کم صحبت میکنم به بهونه بچم اینطوری خیلی راحتم خودم دقیقا برعکس مامانمم خیلی به خودم میرسمو شادم واز ادمای منفی دوری میکنم

اره واقعا منم اینو میخواستم بگم

اینکه کم حرفن و ساکت دلیل نمیشه دعوا نباشه ک عزیزم 

دعوا امقدر هست تو خونمون اتفاقا . چونکه افسرده ان همه چیو سخت میکنن.‌من اگ بگم امروز هوس کردم مرغ و مامان لطفا به جای رب گوجه زردچوبه بزن دیگ قهر میکنه درست نمیکنه تا شب زندگیو جعنم میکنه

منم مامانم اینطوری بودو هست دیگه ازدواج کردم رفتم سرخونه زندگیم خیلی کم میرم اونجا تلفنیم کم صحبت می ...

دعا کن منم راحت بشم 

باور کن دعواها سرجاشن . من اگ ب مامانم بگم صدای تلویزیون زیاده انقدر غر میزنه ظرفارو تو هم میکوبه ک ...

خب آدمای حساس و زود رنج معمولا اینجوری هستن ،ی وقت میبینی دست خودشون م نیست خیلی و ذاتا اینجورین ...شاید ناراحتی و مشکل اعصاب ،روان داره افسردگی وسواس فکری و .‌‌‌.. که اینا برا خودشون هم سخت و اذیت کننده س

شاید واقعا درد داره بنده خدا  یا اینکه انگیزه ای نداره و افسرده شده خودت فضای خونه رو شاد کن. ...

نمیزاره اهنگ گوش بدیم ، لباسم نمیپوشه هرچی بخریم

خب آدمای حساس و زود رنج معمولا اینجوری هستن ،ی وقت میبینی دست خودشون م نیست خیلی و ذاتا اینجورین ... ...

خودشم‌میگه افسرده ست . ولی خب چکار کنیم . دکترم نمیاد .‌نمیخوادم خوب بشه فقط جوونیه منه ک ... 

باقی خواهربرادرامم براشون مهم نیست 

2706