2733
2739
عنوان

سالی که نکوست از بهارش پیداست

477 بازدید | 24 پست

سال ۱۴۰۰ ، دوتا نیمه شعبان داریم 

یعنی در یک سال دوبار به یمن قدوم مطهر ربیع الانام ، امام زمان علیه السلام ، جشن میگیریم،

یکبار ۹ فروردین و یکبار۲۷ اسفند .

سالی که نکوست ، از بهارش پیداست...

ان شاالله سال ظهور صاحب الزمان باشد 

هر وقت عدد ۱ قبل از ۴ قرار میگیرد ، دل، هواخواه می شود

بیتاب می شود ، ...

۱۴ معصوم ، معصوم چهاردهم ، سال ۱۴۰۰ ...

بارالها، آغاز قرن ۱۴ را آغاز تاریخ حکومت مهدوی مقدر فرما.

اللهم عجل لولیک الفرج

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.

الهی امین

الهی،گاهی،نگاهی،خدایا خواسته دلم رو براورده کن مصلحتم توش قرار بده،یا فاطمه زهرا ،چادرت را بتکان روزی ما را برسان،خداجونم میدونم که تا عید زیر این امضامو امضا میکنی،و من دوباره و هزاره باره به الرحمن الراحمین بودنت اطمینان پیدا میکنم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بابا خیره ان شالله کوتا بهار دی هستیما

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.
الهی آمين 😍😍دخمل منم فروردین ب دنیا میاد 😍😍 اینم در نظر بگیرید😎😎😑😑😂😂

یادم رفت اینو قید کنم😁

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.
بابا خیره ان شالله کوتا بهار دی هستیما

دی که دیگه تموم شد🙄داریم میریم بهمن

2738
دی که دیگه تموم شد🙄داریم میریم بهمن

کجا تموم شد ! ۲۳ امه امروز

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.
کجا تموم شد ! ۲۳ امه امروز

😶😶😶

من هم دعا میکنم امیدمان به امام زمانه،فقط او میتونه نجاتمون بده،دیگه بسه هر چی استرس و سختی کشیدیم بدتر از همه چیز اینه که دیگه آثار مسلمونی داره پاک میشه دیگه خیلی ها اعتقاد مذهبی ندارن و این خیلی بده خدا خودش کمک کنه

😶😶😶

والا دیگه امتحان نداری بفهمی تمامی در کار نیس 

من هم دعا میکنم امیدمان به امام زمانه،فقط او میتونه نجاتمون بده،دیگه بسه هر چی استرس و سختی کشیدیم ب ...

ان شاءالله بااومدن حضرت مهدی دنیا پراز عدالت میشه

انشاالله سال ۱۴۰۰ سال ظهور امام زمانمون باشه تا انشاالله تو سال جدید و چهارتا جشن و باهم بگیریم 

اولین جشن جشن ظهور امام زمان 

دومین جشن جشن نابودی کرونا 

سومین جشن سال نو 

چهارمین جشن جشن قرن جدید 

انشاالله سال ۱۴۰۰ سال ظهور امام زمانمون باشه تا انشاالله تو سال جدید و چهارتا جشن و باهم بگیریم  ...

ان شاءالله

2706