2737
2734

داشتم درس می‌خواندم صدای پسر همسایمون اومد اول فکر کردم داره باحواهرش دعوا می‌کنه نگو دزد اومده داره داد میزنم کسی هم خونه نبود جز خودش ۱۰ سالشه توکوچمونم پرنده پر نمی‌زد رفتم بیرون تا صدامو شنیددرو باز کرد اومد آب دادم گفت که یکی داشته از در خونشون بالا نیومده اونم جیغ زده پرده فرار کرده چند دقیقه وایستادن گفتم درو قفل کن بیا خونمون تا مامانت بیاد یهو دیدم یه مردخیلی بد ریخت اومد گفت چی شده تاحالا تو این ورا ندیده بودنش گفت دادنزنید چه خبره بعد رو به پسره گفت چی شده اونم تعریف کرد گفت شاید دزد نبوده اشتباه می‌کنی بعد به من گفت شما برو خونه من حواسم هست منم ترسیدم اومد مرده یه طوری بود دور دهنش چپی بسته بود شک کردم بهش اومدم خونه بعد دودقیقه گفتم برم نکنه واقعا زد باشه نگو می‌خواسته به زور بره خونه که من دوباره اومدم جوری بهم اخم کرد که یه لحظه قبض روح شدم بعد دست پسر و گرفتم درشونو بستم به زور اوردمش خونه مرده رد شد گفت واسه شما بمونه من دارم از ترس میمیرم ج

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

😐😐😐😐جیغ بزن فغان کن

Hewho                                kneels before god can stand befor               🦋   anyone.                                                                                                                                                                                                       کسی که                      در مقابل خداوند زانو بزند                                                                                                       میتواند در مقابل هرکسی بایستد💙.
2706