2726

بچه ها من ۶۳ام قدمم ۱۵۹

به نظرتون روزی ۱۰۰۰تا بخورم ماهی ۴تا کم میکنم؟ خسته م میدونم اصولی نیست

و بهتره ماهی ۲کیلو کم کنی ولی حوصله ندارم چند ماه رژیم بگیرم میخام یهو تموم کنم ۵۶بشم خوبه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ماهي ٤ كيلو كه اوكيه به نظرم ولي اگه بيشتر ٤ كيلو بشه باعث افتادگي مثانه ميسه

ميدونين من كيم؟ هموني كه نسبت به جاريش حسودي ميكرد چون خيلي زرنگه ولي من تنبل و گشاد 😭  خدايا اگه منو زرنگ نميكني اونو تنبل كن 😭 
2728

ماهی ۴ کیلو نرماله 

کالری شماری کن 

بیا تاپیک بامداد خمار.

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)

خب من موافق نیستم ولی شدنش میشه 

ریزش مو و شل شدن پوست و اینا رو خواهی داشت 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
2706