2737
2734

کسی میدونه بگه استخاره گرفتم اول سوره حجر اومد بعد یوسف بعد نمل یعنی چی😢

خدایا خودت خیر و صلاح زندگیمو رقم بزن و بهم ابرو بده-میشه برای حاجت روایم صلوات بفرستید🌸اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم🌸
استخاره به شیوه رسول الله (ص) بگیر عزیزم

چطوریه گلممم من میخوام بگیرم یادم میدیی اگ بلدی

عشق ها میمیرند...رنگ ها رنگ دگر میگیرند.و فقط خاطره هاست... ک چه شیرین و چه تلخ...دست ناخورده ب جا می مانند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خودت نگیر عزیزم. آدم عادی خوب نمیتونه 

شیرازم تسلیت🖤ایرانم تسلیت💔مالک را گفتند، چگونه است که تو هیچ وقت راه را گم نمیکنی؟✨                                                             در پاسخ گفت : چون در فتنه ها چشم به انگشت اشاره ی علی دارم 💙 عزیزان درخواست دوستی ندید⛔⛔⛔⛔
استخاره به شیوه رسول الله (ص) بگیر عزیزم

چجوریاس

خدایا خودت خیر و صلاح زندگیمو رقم بزن و بهم ابرو بده-میشه برای حاجت روایم صلوات بفرستید🌸اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم🌸
خودت نگیر عزیزم. آدم عادی خوب نمیتونه 

ادمش باید چجوری باشه

2738
ادمش باید چجوری باشه

خب من چطور بگم.. 

باید خیلی اهل ایمان باشه و ترجیحا سید 

شیرازم تسلیت🖤ایرانم تسلیت💔مالک را گفتند، چگونه است که تو هیچ وقت راه را گم نمیکنی؟✨                                                             در پاسخ گفت : چون در فتنه ها چشم به انگشت اشاره ی علی دارم 💙 عزیزان درخواست دوستی ندید⛔⛔⛔⛔
همین سوره هارو بزن تو گوگل به روش آوینی نتیجش میاد

اون با آیه هست من آیه رو یادم نیست

چجوریاس

اول وضو بگیر بعدش سه بار سوره توحید بخون ، بعدش سه بار صلوات بفرست و بعد هم دعای استخاره رو بخون و بعد نیت کن و کتاب قران رو باز کن و سمت راست صفحه میشه جواب استخاره ت

دعای استخاره :

«اَللّهُمَّ اِنّى تَفَأَّلْتُ بِكِتابِكَ، وَ تَوَكَّلْتُ عَلَیْكَ، فَاَرِنى مِنْ كِتابِكَ ما هُوَ مَكْتُومٌ مِنْ سِرِّكَ الْمَكْنُونِ فـى غَیْبِـكَ»؛

از سایت شهید آوینی هم میتونی متوجه بشی جواب استخاره ت چی هست صفحه ای که برات تو استخاره در اومد رو‌بزن جوابش برات میاد

http://www.aviny.com/quran/estekhareh/Pages.aspx

یا الله یا رحمان یا رحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک
اول وضو بگیر بعدش سه بار سوره توحید بخون ، بعدش سه بار صلوات بفرست و بعد هم دعای استخاره رو بخون و ب ...

ممنون 💓🙏🌷😍

2706