2726
سلام ممنون ۱۶۷ بود سه ماهه هم ۹/۴ ولی دکترم گف اصلا خطرناک نیس دکترم هم متخصص غدد هستش فقط یه متفورم ...

ناشتا 167 بود ؟  منم قبلا دیابت بارداری داشتم

هر کسی امضامو دید میشه برای خونه دارشدنم یه صلوات بفرسته 🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

[QUOTE=173219659]بله ۱۶۷ بود [/QU.                      به شما گفت خطرناک نیست پس قند من کمتره که. البته من میخواستم برای بارداری اقدام کنم فکر کنم برای بارداری خطرناک باشه. 

مامانم تو سی سالگی گرفت ولی قند بارداری

من ی دختر شاد و پرانرژیم 😻  💞💋 و بهترین دخمل مامان بابا 🥰⁦👨‍👩‍👧⁩ و مهربون ترین خواهری🦄🌸 و خاله ی دوتا گل پسر ماه🤩💋⁦👩‍👦‍👦⁩خیلی باارادم و ورزشکار🤸‍♀🤾‍♀🧘‍♀, هرروزه در حال رقص و ایروبیک و رژیم🤸‍♀💃کاهش وزن نه کیلو در چهل و پنج روز😘💪،تو آشپزی و کیک و دسر حرفی برای گفتن دارم 😎🍧🍰و خدارو شکر عالیه😍، دانشجوام و خانوم وکیل آینده👩‍⚖،کارای هنری انجام میدم و درآمد زایی دارم  💖😻هیچ چیز نمیتونه مانع رسیدن من ب هدفم بشه 🤘💖 🌹💝💕💌

[QUOTE=173219746]بله متاسفانه منم داشتم 😔😔[/QUO.                                                                       من الان 11 ساله از دیابت بارداریم می گذره بعد از بارداری هم همیشه قندم لب مرز بود تا اینکه الان دیگه قشنگ دیابت گرفتم تو این سن 😔😔 دوباره میخوام اقدام کنم برای بارداری ولی دیابت دارم. 

[QUOTE=173219746]بله متاسفانه منم داشتم 😔😔[/QUO.               ...

حتما برو دکتر تغذیه هم میتونی تعیین جنسیت بکنی هم رژیم میده که خدایی نکرده به بچه ات چیزی نشه و برا خودت خطر نداشته باشه

سلام عزیزم خوبی دیروز رفتم دکتر بهم یه قرص متفورمین داد گف بعد ۲۵ روز بیا ببینم وضعت چطوره به نظرت ق ...

سلام عزیزم،میبخشید دیر جواب دادم،خداروشکر پس بهت انسولین نداد،یه قرص متفورمین فقط داد،سعی کن تغذیه ت رو هم رعایت کنی تا با قرص کامل کنترل بشه.فک نکنم قطع کنه،قطعم نکنه یه قرص که مشکلی نداره استفاده کنی. 

سلام عزیزم،میبخشید دیر جواب دادم،خداروشکر پس بهت انسولین نداد،یه قرص متفورمین فقط داد،سعی کن تغذیه ت ...

سلام خواهش میکنم عزیزم نمیدونم که توکل بخدا هر شب موقع خواب یه قرص میخورم دیگه نمیدونم اثر میکنه بهم یا نه فیط خیلی لاغر شدم به نظرت قندم بیاد پایین دوباره وزنم درست میشه؟

سلام خواهش میکنم عزیزم نمیدونم که توکل بخدا هر شب موقع خواب یه قرص میخورم دیگه نمیدونم اثر میکنه بهم ...

اره عزیزم،قندت کنترل بشه وزنت برمیگرده،فقط دستگاه تست قندخون هم بخر،دستگاهش رایگانه همه لوازم پزشکی فروشیا دارن،فقط باید نوارشو بخری.