2733
2739
عنوان

اگه بچه نداشتین و بچه دار نمیشدین...

182 بازدید | 25 پست

حاضر بودین یه دختر 15ساله رو به سرپرستی قبول کنین؟

خانوادشم تو یه شهر دیگن و از نظر مالی مشکل داشتنو نمیتونستن دختره رو بزرگ کنن

اگه پسر 17ساله بود چی؟

علتش رو هم بگین

آرزوهاتو فالو کن❤🙃 مطمئن باش یه روزی بک میدن❤🙂

یا خدا به هیچ وجه بچه بزرگ میخوام چیکار کنم کلی دردسر داره

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

به سرپرستی نه ولی از لحاظ تحصیلی و رفاه ساپورت مالی میکردم چون اون می‌دونه من مادرش نیستم و باید پیش خونواده خودش حال دلش خوب باشه و ب اونا عادت کرده درست نیست ب نظرم 

امروز بخند فردا گریه کن این و هر روز با خودت تکرار کن 💜💃
2738

دختر تو این سن کمی سخته و بستگی به اخلاق دختره هم داشت 

21سالمه وآرزومه مامان بشم❤️😍شروع وزن 76😡وزن فعلی55🙂وزن هدف50😍خدایا یه روزی میادمن مادر بشم خدایا توکه حال منو میدونی معجزه کن برام دلم ناجور هوای حرم امام رضا رو کرده خدایا کاش بشه برم زیارت 😞

پسر رو نه ولی دختره رو چرا پسره الان روحیه مردونگی داره بابد بجنگه ولی حمایت از دختره خیلی لازم و ضروریه من دختر رو میگرفتم مثل یه خواهر بزرگ میکردم و ازش حمایت میکردم خانمی رو یادش میدادم

نه

بچه ای که از بچگی روحیاتش رو نمیشناسی، سر کردن باهاش زمانیکه تازه دروه بلوغ رو پشت سر گذاشته خیلی سخته

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2706