2737
2734

ظاهرا یه دختر اروم و مهربان و مظلومه 

بهش تیکه بندازی یا حرفی بزنی با مسخرگی جواب میده 

هیچی از زندگی شخصیش نمیگه و بیشتر کلاس میزاره 

به ظاهر با دلسوزی و مهربونی میگه بت تقلب میرسونم بعدش تقلب اشتباه میرسونه خودش درست مینویسه بعد نمیگه چند شدی چند شدی میگم مثلا ۱۱ میگه من ۱۰ شدم 

اخه ما باهم امتحان دادیم دیگ همرو باهم تست زدیم میگم عه چرا تو کم تر شدی باهم جواب دادیم اخه میگع فلان سوالو جا انداختم بعدا استاد میاد اسمشو تو گروه میگه و میگه ممنون ۲۰ شدی😳😳😳

دوست پسر داره کاملا انکار میکنه و کاملا مشخصه داره میره سرقرار میگه نه رفتم خرید 

الکی میگه فلان پسره هی پیشنهاد میده قبول نمیکنم چون بچه شهرستان بودش ( این حرفو پیش دوستمون میزنه ک بچه شهرستانه)

الانم ک با هیچکدوم از بچه های کلاس گرم نمیگیره و سنگینه و بی محلی میکنه 

لطفا برای موفقیتم صلواتی بفرستید 🙏خدایاااااا کمکم کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

بهش بگو دیگه بچه شهرستان و تهران نداره.هممون ایرانی و جهان سومی هستیم چه بسا تو بیشتر

توو تبلیغ پوشک بچه هه میگه دوسِت دارم مای بی بی. خب پدسگ تو که به این خوبی حرف میزنی بگو ع ن دارم..
خب کاملا مشخصه که روی شما به عنوان دوستش حساب باز نمی‌کنه.

نه دوست صمیمیه الکی پیاماش پراز محبته و ...

خودش گفت بیا بت برسونم عزیزم استرس نداشته باشو ..

لطفا برای موفقیتم صلواتی بفرستید 🙏خدایاااااا کمکم کن
نه دوست صمیمیه الکی پیاماش پراز محبته و ... خودش گفت بیا بت برسونم عزیزم استرس نداشته باشو ..

بنظر نمیاد احساس صمیمیت کنه؛ بیشتر در حال تظاهره.

زیبایید، اما خالی هستید. برایتان نمی‌شود مُرد.

بدجـــنسه

{+✓مــیشه یه صــلوات برای ظهور امام زمان بفرستی؟😊🕊...من از،روح خدام بخاطر همـین...نبایدهـیچوقت ناامیدبشم...🌧مااشرف المخلوقات هسـتیم،پس توانایی انجام هرکاری را داریم،و...بیایید در حد همان اشرف المخلوقات رفتارکنیم.🪐🤗یه توحید برای قبول شدنم دوست خوب من...♥🌱
2706