2737
2734

اره میشه ب من ک گفت امروزو با این طرف نخور از فردا مشکلی نیس

خدایااا کوچولوی توراهیم رو به تو میسپارم😍خودت به سلامتی برسونش به دستم👶♥️دختر قشنگم خوش اومدی به زندگیمون قول میدم واست بهترین مامان دنیا بشم توام قول بده که به خدا بگی که"خداایا منو صحیح و سالم بذار توبغل مامانم"منتظرتم💖💗👩‍👧👧

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
پانسمانه از من

اها اگه پانسمانه یکم مراعات کن فکر کردم پر کردی

خدایااا کوچولوی توراهیم رو به تو میسپارم😍خودت به سلامتی برسونش به دستم👶♥️دختر قشنگم خوش اومدی به زندگیمون قول میدم واست بهترین مامان دنیا بشم توام قول بده که به خدا بگی که"خداایا منو صحیح و سالم بذار توبغل مامانم"منتظرتم💖💗👩‍👧👧
بله اشکالی نداره طبیعیه تا یه مدت حساسه لثه و قسمت ریشه

اره اخه پانسمان هم هست کلا نمیتونم با اون ورم بخورم ۵روزه هیچی نخوردم فقط میتونم مایعات بخورم چون هردوتا دندان آسیابم را عصب کشی کردم 

2738
ععع خب منم یکماه پانسمان داشتم دیگه ریلکس غذامو میخوردم دیگه آخراش ته دیگم میخوردم هیچی هم نشد . چرا ...

یه حسیه وقتی باهاش میخورم حس این هست که چیز داغ و یخ میخوری یه حسی میاد رو دندونتا منم همین حسو دارم

یه حسیه وقتی باهاش میخورم حس این هست که چیز داغ و یخ میخوری یه حسی میاد رو دندونتا منم همین حسو دارم

آره طبیعیه عزیزم انگار هنوز اثرات آمپول بی حسی نرفته .... دکترم به من گفت چیزای خیلی سفت باهاش نخور .. چیزای خیلی داغ و خیلی سرد هم نخور همین بعدش که دیگه کم کم عادی میشه اصلا یادت میره پانسمانه

والا نباید اینجور ک من ۴،۵ تا عصب کشی کردم تاحالا ک حتی با پانسمان ۱هفته موندم احتمالا عصب های دندونتو کامل نکشیده ببرون دندون ک عصب نداشته باشه ک درد نمیکنه روز اولو نمیگم لثه درد کنه ولی دیگه تا ۵ روز نه

من ۱ماه پیش ک عصب کشی کردم ۱هفته موندم باهاش بعد رفتم پر کرد