2737
2734

سلام خانما تاپیک قبلی گفتم حالم خوب نیس لک دیدم رفتم دکتر و فرستادنم سونو الان دارم شیاف پروژسترون استفاده میکنم فردا قراره سونورو به دکتر نشون بدم ولی لطفا شمام منو راهنمایی کنید تو سونوم همه چی نرماله اخرش نوشته هماتوم درمجاور ساک بارداری دیده شد  چیز خطرناکی ک نیست؟؟؟

فعلا تو استراحتم تا یک ماه کلا میخوابم تا ببینم چی میشه 

یه سوال دگ هم داشتم من از اول تاخیر پری بیبی چکام منفی میشد بعد نه روز مثبت شد ک اونم هاله بود الانم ک نه هفته شدم بازم ی هاله خیلیییییی کمرنگ میندازه دلیلش چی میتونه باشع؟تو سونو نینی رشد کرده نسبت ب سری قبل دکتر گفت هیچ مشکلی نیس فقط استراحت کن یک ماه سه ماهت بگذره درست میشی 

ولی بیبی چکم نگرانم کرده ی کم بعد دوماه چرا هاله میندازه چون اینجا بعضی تستارو دیدم فوق العاده پررنگه😳

تست ک اهمیت نداره وقتی سونو میری زیر نظر دکتر استراحت مطلق دستشویی فرنگی و رابطع ممنوع هسی حتی رابطه سطحی

فقط 14 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برام دعا میکنید بعد پنج تاسقط بچم بغل بگیرم.هشت ساله منتظرم

چقدر شبیه منی کمکم میکنی ؟ منم بعد هفت روز تاخیر بی بی چکم منفی شد الان ده روزه تاخیر دارم امروز ترشح قهوه ای دارم پد گذاشتم همش هم تو این مدت حس پری داشتم .یعنی باردام شمام اینطوری شدی؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

نه نترس منم همين بودم اونقد هماتوم زياد بود كه اصلا جنين رو نميديد 

يه جا گفت سقط شده

ميرفتم دسشويي همش انگار پريود بودم 

همه جا پر خون بود

ولي بعد ٤ ماهگي تموم شد

دس دس ماشالا ماشالا 
چقدر شبیه منی کمکم میکنی ؟ منم بعد هفت روز تاخیر بی بی چکم منفی شد الان ده روزه تاخیر دارم امروز ترش ...

انشالله ک هرچی ک میخوای بشه عزیزم 

من بعد نه روز تازه ی هاله انداخت تمام حالات پری رو داشتم ولی نمیشدم  اصلا فکر بارداری رو نمیکردم انقد ک درد پری شدید بود و حس پری داشتم اما اصلا حالت تهوع و ... نداشتم والبته هیچ ترشحی هم نداشتم شنیدم ترشح اوایل بارداری طبیعیه و لک لانه گزینیه عزیزم برای اطمینان حتما آز بده میبینی ک من دوماهمه بازم تستم ی االه کمرنگ میندازه پس نمیشه ب تستا اعتماد کرد 

نه نترس منم همين بودم اونقد هماتوم زياد بود كه اصلا جنين رو نميديد  يه جا گفت سقط شده ميرفتم ...

عزیزم چقدر سخت  من پس زیادی نگران شدم لک کلا درحد ۶ قطره دیدم  پس درست میشه بااستراحت خداروشکر ممنون ک گفتی گلم😘

2738
انشالله ک هرچی ک میخوای بشه عزیزم  من بعد نه روز تازه ی هاله انداخت تمام حالات پری رو داشتم ول ...

ممنونم گلم از راهنماییت منم هیچ علامتی ندارم حتی قبل پری سینه درد میشدم الان ندارم فقط همین ترشحه امروز گرفتم .فردا ی بی بی چک دیگه میزنم و نشدم آزمایش بتا میدم حتما تکلیفم مشخص شه لااقل .مرسی ازت

ممنونم گلم از راهنماییت منم هیچ علامتی ندارم حتی قبل پری سینه درد میشدم الان ندارم فقط همین ترشحه ام ...

اره واقعا اون بلاتکلیفیش خیلی بده اها راستی من هیچوقت سینه درد نمیگیرم اما قبل پری گرفتم سینه هام بادکرد با ی درد عجیب گفتن چیزی هوس کردی هرچی خوردم خوب نشدم اخر جایی ک گاهی میریم بستنی میخوریم رفتیم همین ک ق اول گذاشتم دهنم دردم افتاد هنوزم توشوکم😂😂😂

2706