2737
2734

واقعا این کتاب آدمو عصبی میکنه هیچ مطلب مفیدی که بشه به صورت سوال جواب باشه توش

نیست یعنی خاک بر سر مؤلفینش.کتابو میخونی عین آب خوردن امتحان میگیرن از همه جا سوال میدن الا کتاب آخه اصلا کتاب مطلب سوالی نداره که جواب هم داشته باشه بچه بشینه بخونه همش آزمایش بعد دوتا چرت و پرت حالا بیا سوالات امتحانی رو ببین

من برای امتحان پسرم میرم از اینترنت سوال و جوابها رو درمیارم تا بخونه بچه ، این چه وضعیه خوب یه باره کتاب تألیف نمیکردن دیگه اگه قراره از اینترنت بخونیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من برای امتحان پسرم میرم از اینترنت سوال و جوابها رو درمیارم تا بخونه بچه ، این چه وضعیه خوب یه باره ...

خانمش چرا سوالارو نمیده

هر کس تفکرش با تو متفاوت است، دشمنت نیست. انسان دیگری است با دیدگاه دیگر، فقط همین.   
2738
اتفاقا از گوگل در میارم خود کتاب هیچی نداره که واسه چی تألیف کردن

سوال داره پسر من پارسال دوم بود من از گوگل فایل پی دی اف گرفتم منم مثل شما فکر میکردم اولش😅

هر کس تفکرش با تو متفاوت است، دشمنت نیست. انسان دیگری است با دیدگاه دیگر، فقط همین.   
بله منم دخترم دومه سوالاتم ن رو ماشین و آتش نشانی و گازوبنزینه  

مثلا یه سوال داده بودن امتحان که کدوم شهرهای ایران از تکنولوژی آسیاب بادی استفاده میکند 😐کل کتابو زیرو  روکنی همچین مطلبی نیست اصلا

خب اعتراض کنید مگه علوم شفاهی نیست؟

شفاهیه من سوال میکنم پسرم جواب میده صدابرداری میکنم میفرستم اما همون سوالارو باید تو کتاب باشه که بچه بخونه آخه 

من بچه ام دوم هست معلم سوال میده ما همونا رو میپرسیم میفرستیم برای معلم فیلمشو شفاهی نه کتبی

معلم پسر من موقع تدریس توضیح میده اما سوال نمیده تو امتحان سوال میاد که باید خودم قبلش برم از گوگل پیدا کنم به پسرم یاد بدم حفظ کنه بعد بگه

2706