2737
2734
عنوان

عادت بد مادرشوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 605 بازدید | 40 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کلی یه چی بگم...زن داییه من خیلی خودشوواسه مادربزرگم میگرفت واصلاسالی یه بارم بهش سرنمیزدآخه مادربزرگم خیلی زنه ساده وبی زبونی بودطفلک واینکه روستایی بودبه کلاس خانوم نمیخوردبخداتوتمام عمرم من ازاین ادم یه غیبت کوچیک نشنیدم اصلااصلاخونه پسراش نمیرفت نمیخواست مزاحمه کسی بشه خونه دختراشم نهایت یه روز....الان زن داییم یه عروس گیرش اومده هزاربرابربدترازعفریته سرویسش کرده با بی محلی وکلفت کردن این مادرشوهر😒

2731
کلی یه چی بگم...زن داییه من خیلی خودشوواسه مادربزرگم میگرفت واصلاسالی یه بارم بهش سرنمیزدآخه مادربزر ...

گل گفتی.بربریجون حرف ایشون‌رو‌گوش بده.این دنیا هر چی بکاری همون‌رو برداشت میکنی.فردا پس فردا خودت یا عروس گیرت میاد یا داماد اگه‌میخوای اونا باهات به‌خوبی رفتار کنن و مثل مادر خودشون تورو دوست داشته باشن توهم به مادر شوهرت خوبی کن.قرار نیست که مادرشوهرت جواب خوبیاتو بده.خدا قراره بهت جواب بده که اونم خیلی خوب بلده جواب کار نیک‌رو بده.‌و زندگیه عموهای من به خاطر بدی هایی که‌کردن به بابابزرگم زیر رو شده ینی یه روز خوش ندارن همش مشکلات 

.....
گل گفتی.بربریجون حرف ایشون‌رو‌گوش بده.این دنیا هر چی بکاری همون‌رو برداشت میکنی.فردا پس فردا خودت یا ...

خدامیدونه منم ازمادرشوهرزخم خوردم بدجور😢ولی این مادربزرگم مظلوم بودوفقط بخاطرروستایی وساده بودنش این عروس پاشوخونش نمیذاشت😔عروسش الان سرویسش کرده دائم میناله ...یه ساله عقدکردن پسرشوبرده نمیبینش بعدم اگه بیادخونش اصلازن داییموآدم حساب نمیکنه بااینکه ازنظرخانوادگی خیلی خیلی پایینترازخانواده زنداییمه...

خدامیدونه منم ازمادرشوهرزخم خوردم بدجور😢ولی این مادربزرگم مظلوم بودوفقط بخاطرروستایی وساده بودنش ای ...

من جای شماها میبودم انقدر بهش خوبی میکردم که اصلا نتونه رفتار بد نشون بده.ینی آدم مهربون باشه و وقتی اونا‌ روی اعصاب میرن آدم خشمشو فرو ببره دوتا دونه لبحند هم تحویلشون بده و‌رفتاربدشون رو بذاره پای نادونیشون.به خدابعدمدتی میشه عادت واسه آدم..حیف نیست به خاطر بقیه خم بیاری به ابروت یا ناراحت بشی؟!.حرف مردم باد هواهست.والا مردم پیامبر خداروهم اذیت میکردن چه برسه به آدمای عادی.اصلا همینکه جواب رفتاربد بقیه روباخوبی بدی خودش باعث‌میشه طرف مقابل حرص بخوره.

.....
2738