2703
2553
عنوان

عادت بد مادرشوهرم

605 بازدید | 40 پست

۶۰سالشه 

هرسری بریم خونش ی دونه ظرفم بمونه فردا ب رو میاره جاری وخواهرشوهذم بد عادتش کردن 

دلسوزه ولی غرغرووسواسی 

اکثر کاراشم دختراش انجام میدن براش 

وقتاییم ک باشوهرم تنهاییم توقع داره همیشههههههه بشورم ظرفارو 

این توقع بجاست 

یاسعی کنم از سرش بندازم اگ اره چطوری راهنمایی کنید 

حالا چارتادونه ظرفه.بشور بره بابا

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 

تو سعی کن اصلا اهمیت ندی 

این وسواسشع دیگ 

انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                 نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

دیگه وقتی بهش میگی برا خواهرشوهرت تنبیه در نظر بگیره و صمیمی میشی این مشکلام هس دیگه عزیزم. 

فاصله واسه همین چیزاس گل

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2720
2714

حالا دوتا ظرف که خودتونم توش خوردین بشوری کمرت میگیره ثواب داره خوب 

عشقا👈لایک نکنید 👉👈حسبی الله🤲🤞دلم یه زندگیو میخواد که مادرم توش از ته دل بخنده ❤ برا حاجت رواییم و رسیدن به خواسته م یه صلوات مهمونم کنید  😍نی نی سایتو دوست دارم 🤗
2706